1. 1.
    30 yaş altı bilmez. eskiden 20-25 şarkılık liste hazırlayıp kasetçiye teslim ederdik. o da elindeki kasetler ile boş kasete aktarma yapardı. çoğu zaman elinde şarkı olmadığından değil uğraşmak istemediği için alakasız şarkıları çekerdi gavat. ama olsundu, maksat müzik dinlemekti. sonra 10-15 şarkılık track cd'ler çıktı, sonra mp3 cd'ler derken, şu an telefona tek dokunuşla şarkı indirebiliyorsunuz.
    özet: yeni nesil çok şanslı amk.
    5 ... kiloludiyetisyen
  2. 2.
    mp3 icat olunca göbek atan nesildir. kalemle kasetten şarkı sardırmayan bilmez ne demek istediğimi.
    4 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  3. 3.
    kasetçide çalışan havalı çocuklara platonik aşık olunan dönemler.
    2 ... seboist59
  4. 4.
    ergun plak'a girmeyen müzik, henüz bestelenmemiştir." tarzı iddialı kasetçi abiler vardı.
    2 ... mastor
  5. 5.
    Aynı zamanda radyodan kasete şarkı kaydederek kendine best of kaset yapmış nesildir. En sinir olunan durum radyoda şarkı arasına sokulan anonslardı o zamanlar. Bunu en çok Güven Erkin Erkal'ın efsanevi Maksimum Rock programını dinlerken yapardım.
    2 ... yalniz kedinin cenaze marsi
  6. 6.
    Şarkı dinlemek ne kadar zordu o zaman...

Mecbur kaset alıyordun.

Kasetçiler de prodüktör gibi adamdı.

Benim kasetçi bir albümü dinler ona göre stok yapardı. Mahsun kırmızıgül- yıkılmadım albümüyle ev aldı adam...
    2 -1 ... mavi huydur bizde
  7. 7.
    mory kante yeke yeke de koyyim mi diyen kasetçi.
    1 ... judas
  8. 8.
    1993 te bir kere yaptırmış norveçli (bkz: penfriend)ime yollamıştım
    ... morat
  9. 9.
    2001 de gürcistanlı bir folklor ekibinde hem a yüzüne hep b yüzüne grup laçinin bekar gezelim şarkısı yüklenmiş bi kaset görmüştük. Adamlar değisik.
    1 ... morat
  10. 10.
    ah ulan anılarım canlandı. mp3 player.
    ... son devrin kutbu