bugün

nimetin ne olduğunu bilmeyen orospu evlatlarinin yaptığı eylem..

ulan biz yolda ekmek kırıntısı görsek hemen yerden alır kimse ayak basmasin diye kenara koyan nesildik

yeni nesil ne zaman orospu çocuğu oldu anlamadım.
yere atılan o kadar simite yazık günah. ilk defa görüyorum böyle bir şey. acaba hangi gerizekalı düşünmüş bunu? illa çömezlere komik bir şey yapacaksanız suyla ıslatın, köpük sıkın ne bileyim bunun gibi şeyler yapın. simit atmak nedir yaa?
(bkz: NiMETLE ŞAKA OLMAZ)
orospu çocukluğundan başka bir şey değil.
Martı olsalar simit atmam bu tiplere yazık.
bir takım zengin piçlerinin yeni oyunu.
Ya bunu gelenek diye, bunlar atık diye savunan zavallılar var. Yere atılanlar nimet ya. Bayatta olsa küflü bile olsa nimet. Yazık günah. Geldiğimiz duruma bak. Ergen diye hele hiç savunulamaz. Biz de çocuk olduk. Bilen ama hissetmeyen çocuklar yetişkin oluyor. Okulun ne kadar kusuru varsa ailenin 10 katı suçu var.
amerikan lise dizilerinin sonucudur

kültür yozlaşmasının geldiği son nokta.
kemalist sistemin eğittiği çocukların yaptığı ipe sapa gelmez aymazlıktır. evet..
ister bayat olsun ister taze.
bayat ve satılmazsa gider ısıtır birine verir ya da yersin.Ya da en kötü kuşlara verirsin.
nimet lan o nimet!
Mezun olup kadrolara yerleşince Ülkeyi daha da felakete sürükleyecek özenle yozlaştırılmış yeni nesil.
Kadıköy anadolu. Ne beklersin ki ?
yazık nimetin ne kadar değerli olduğunu bilmeyen bir nesil ben köfte ekmek alırdım lisede köfte yere düşürsem üfler üç kere öpüp üç kere anlıma götürür yerdim yazık.
nimete saygısızlık yapan orospu çocuklarıdır, allah bunları attıkları simide muhtaç eylerse o zaman anlarlar.
Yazık şunlara bak. Ne ülkeye ne millete fayda gelir şu öğrenci denen bozuntulardan. israf nimet nedir bilmeyen geri zekalı bir nesil.
ben liseye giderken şöyle bir hareket yapsam kilim gibi çırpar, paspas ederdi hocalar. eğitimde dayak kalktığından beri bu ergen şeytanlar iyice çığırından çıktı.

hem evde hem de okulda dayak şart.

şu itlere bir büyüğü sağlı sollu iki tane yaslasa pamuk gibi olur.
Okul geleneği imiş de bilmem ne kesin kantinci başlatmıştır bu geleneği. Neresinden tutsan elinde kalıyor amg.
yolda ekmek parçası görünce öpüp başına koyarak kimse üzerine basmasın diye kenara koyan nesilden, o nimete kaç kişinin muhtaç olduğunu düşünmeden birbirinin üzerine atarak güya merasim yapan bir nesile... ülkemizdeki ahlaki çöküntünün kanıtıdır. bunu eğlenerek izleyen aileler ve eğitimciler de cabası. sonumuz hayrolsun.
sadece öğrencilerin değil okul yönetimi ve öğretmenlerininde sorumlu olduğu durumdur. sosyal medya bilinci sayesinde algı değişimine yol açacak olan sözde gelenek olan halin yok olması dileği ve başka güruhlara örnek teşkil etmemesi temennisi ile...
“Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.”

Mustafa Kemal Atatürk.
Aç bırakacaksın bu öğrencileri kapatacaksın kantini. O öğretmen bozuntularına da size bu ay maaş falan yok diyeceksin. Bak bakalım eşşek gibi nasıl hizaya geliyorlar.
ben çok nimet olayına takılmıyorum. bayat simitlermiş orası anlaşılabilir, simitler toplanıp martılara veriliyormuş orası da anlaşılabilir, sıkıntı davranış biçimi. elitizm, devrecilik, ego dolu bir video. bu çocuklar okuldan mezun olunca bu davranışların bu imkanların ekmeğini yemek için işte saygısız ve hırslı oluyorlar.