bugün

BAĞCILARDAKi EViNDEN KAÇIP iZMiR E GiDEN EMO GENÇ KIZIN ANNE VE BABASININ YANINDA SHOW TV ANA HABERE iTiRAF ETTiĞi CÜMLE.

HAMiŞ: HAY BEN SENiN TARZINA...
(bkz: liseye gitmedim çünkü saçımı keserlerdi)
''ban genalde emra aydın vea eaaamm böyle takya hotıl falan dinleyoroam'' cümlesini de kurar bunun kurucusu.
ayrıca (bkz: bir tarz olarak lise)
bazıları için normal olan cümledir.

bir üst versiyonu için;
üniversiteye gitmedim çünkü, her şey üniversite demek, değildir!
(bkz: ağır derecede zeka yetmezliği)
(bkz: ıq su 0-19 arası olan insan)
"insanlara özgü zeka kullanımı inanın tarzım değil" dese şaşırmAYACAĞIMIZ DEMEÇ.
eğitimin 7 yaşında başlamasının geç olacağının kanıtı niteliğindedir.
bu zekayla ilk okulu bitirmiş olması bile şaşırtıcı.
tarzına baktığınızda haklı olan kızdır, zaten onun tarz bizimse tip dediğimiz şekilde okula alınmazdı...
yüzünün her tarafı delik deşik saçlara bokan bi şekil verilmiş, üç beş enk boyanmış... ne olmuş, emo'cu olmuş... işte en çok bu emo'cu lafına güldüm... *
(bkz: emo olmak benim isyanımdı)
emo kızımızın söyledigi şok edici cümlelerden sadece birisi.dahası;
babam internetimiee khestiii.çooqk sinirlendieem.o yhüsden kaçtım da der bu emocu kız.sacına ve makyajına karışıldığı,forma giyilmesi istendiği için liseye gitmeyip açıköğretim falan denerieem yani xDxD diyormuş.
yarıldım gülmekten.
(bkz: kuleli askeri lisesi)
Bir cümle, insana bu kadar mı yakışmaz. Başka bi velet dese '' helal olsun lan, bu yaşta bu görüş '' derdim ama söyleyenin yaptığına ve tipine bakıyorumda... çok üzülüyorum ben bu çocuğa
evinden kaçıp izmire giden emocu kızın son saçmalıkları.hatta kendisi utanmadan maceralarım devam edecek diye saçmalamıştır.