1. 1.
    Bir abileri olarak vericegim taktiklerdir.
    -Cool olcam diye kendinizi kasmayin
    -Tuvaletlerden uzak durun
    -Sinifda gördüğünüz kıza aşık olmayın 11-12 ler kapar onu
    -Ogretmenlere atar yapmayın dönem sonu ebenizinkini görürsünüz
    -Otlakci ibnelerden uzak durun
    -Tavsiyem sınıf başkanı olmaya çalışın bu sizin tanınmaniza öğretmenler ile diyalog kurmanizi sağlar
    -Azgin bir teke gibi durmayan
    -12 lere saygılı olun gerçi hepsi sinav stresi çekiyor olur ama olsun
    DEVAM EDelim bebeler yararlansın.
    5 -5 ... ruskekosu
  2. 2.
    Olm öğretmenlere atar yapmayın dönem sonu görürsünüz deyince anılarım canlandı birden. Fizikçimle tartışmıştım baya birbirimize gider koyduk. Sınavdan 40 - 45 almama rağmen sözlüme 20 girmişti puşt. Müzikçimle de tartışmıştım baya laflaştık karşılıklı tüm sınıfın önünde. Sözlüme 0 girmişti o da. Pişman mıyım değilim, yine olsa yine yaparım. Haklı olduğum konuda dönmem. Ben de böyle bir tipim kanka.
    2 ... sokaktaki yazar
  3. 3.
    Ben bir keresinde hem mat hocamı hem de sınıfı karşıma almıştım. Bunun gibi pek çok davranışım daha oldu. Pişman mıyım? Kesinlikle hayır. Çünkü ben bir şerefsizim.
    -2 ... ssato
  4. 4.
    Ne kadar kötü olursa olsun özlenen dönemdir.Her şeyden biraz yapın.
    -1 ... nedesembos
  5. 5.
    On ikinci sınıflarla kavgalı olun kızlar arasına popüler olursunuz hatta ilk gün olay çıkartın böyle öğretmenler falan araya girsin öğretmene falan laf atın kızlar etkilenir herkes sizi tanır. Tuvalette sigara için herkese anlatın sigara içtiğinizi kızlar sigara içen erkekleri daha hoş bulurlar.
    -3 ... french prens
  6. 6.
    Realiteye dönmek gerekirse en matrak lise hayatı bana ait olmalı. 3 kez okul değiştirdim. Biri şehir dışındaydı. Bir sonraki sefer eski okuluma geri döndüm. Sonrasında da özel bir kuruma geçtim. Her haltı yedim. Öğretmenlerimle aram daima çok iyiydi. Çok severlerdi beni . Özellikle Tarih hocam beni oğlu gibi sever. Hala görüşüyorum kendisiyle.
    -1 ... ssato