1. 1.
  liseye yeni baslayacak olan ogrencilerimizin yasamakta oldugu heyecandir.
  1 ... limonlu tekila
 2. 2.
  iyidir.
  3 ... noktanin sabiti
 3. 3.
  yarın geçer.
  2 ... puffpuffpass
 4. 4.
  muhtemelen müdür ya da yardımcısıyla son bulacak heyecandır. sonrasında göreceği mini etekli liseli kızlarla birlikte, bu heyecan katlanarak artacaktır.
  ... seni senden alan
 5. 5.
  "orta okul gibi değil ya ortam arkadaşlıklar süper, hocalar serbest makara muhabbet o biçim." laflarına inanmanın verdiği heyecandır. genellikle makara muhabbet durumu doğrudur. ama orta okul seviyesini aşma işlemi pek gerçekleştirilebilmiş sayılmaz. yinede gideri vardır. genellikle bu heyecan okulun ilk günü duyulan "çöm" lafıyla "son sınıf olmayı bekleme" heyecanına dönüşür.
  1 ... bayan sahaf
 6. 6.
  Kesinlikle karı kız hayali kurmamalıdır çilekeş çömezim.
  1 ... btmynsrj
 7. 7.
  ilkokula, üniversiteye, dershaneye, işe, anaokuluna başlamaktan, yurda ilk kez adım atmaktan farkı yoktur. tanımadık onlarca insan ve yeni bir düzene ayak uydurduktan sonra diğer değişkenler hallolur zaten.
  ... bugulucamlar
 8. 8.
  kısa süre sonra sona erecek ve yerini pişmanlığa bırakacak olan duygu.
  ... h2so47901
 9. 9.
  forumlarda ve * sözlükte "lisenin ilk günü" türevi başlıklar okuyarak heyecanlarını katlarlar. tahminimce bunu yapan adam bütün okuduğu şeyleri düşünerekten ilk gün bayaa kasılacak ve rezil olacaktır. sonra eve gelip "okumicam ben burda niye nakil şeyetik ki !! ühü ühü" edebilir. çok anlatmadan heveslendirmeden uzaklaşınız.
  ... lahmacun adam