1. 1.
  çoğu zaman erken evlenmek, pek çok erkeğin ilk mastürbasyonuna konuk sanatçı olmak, pek çok erkeğin kadınlar karşısındaki problemlerinin kökeni olmak demektir.
  30 -6 ... david addison
 2. 2.
  lisede kendini güzel sanan kızdır oysa. fiziksel özellikler tam oluşmaz . yüzleri bile bebektir daha ama o kızlar ki saçlarını boyarlar makyaj yapıp etek kıvırırlar sonra da güzel sanırlar ya da sanılırlar. yanılırlar ama diğerlerinden tek farkı o yaştaki kendilerine bakım merakı. çocuksun işte. ne alımı , ne seksisi , ne güzeli hayatım?
  33 -4 ... bambu
 3. 3.
  popolarının büyükleriyle doğru orantılıdır.**

  edit: poposu büyük olan gacı güzeldir, niyetlenilir evlenilir ne de saftır demek istemiyorum tabii ki. ancak lisede "lisenin en güzel kızı hacı" denilen kızların fizikî özelliklerine bakarsak tanrı tarafından popo ya da göğüs hizasından çekilmiş gibidirler. *
  9 -2 ... totensonntag
 4. 4.
  surat güzelliği , masumiyet , bir daldır .
  bunun haricinde , göt büyüklüğü , seksapelite ayrı bir daldır .
  öğrenciler genelde güzel kızla aşk yaşamak isterken , seksi kızla seks yapmak ister .

  (bkz: bir gün maç yaparken pele nin gelmesi)
  26 -2 ... ucan yeopchagi
 5. 5.
  başa bela durumdur. hareket alanına 10 abazan düştüğü düşünülürse, taciz atışı laflar ve bakışlar eşlik eder sana sürekli. ve gıyabında dedikodu üretilir yine onlar tarafından, en günahsız halde olsan da.
  5 -4 ... demeteren
 6. 6.
  "Bu kız kaşar beni aşar" Sloganına maruz kalan garip insan...
  1 ... superkiz
 7. 7.
  büyük çoğunluğu geleceğin mutsuz kişileridir. hayatları zor olsa gerektir.
  7 -1 ... endemik pandemi
 8. 8.
  (bkz: masturbasyon malzemesi olmak)
  12 -1 ... dirty sanchez
 9. 9.
  yetiskinliginde bu kadar guzel olamayacak kizlardir.egitim hayatimda tanidigim butun guzel kizlarin zamanla cirkinlesmeleri bu sonuca varmama yol acmistir.belki de erken birliktelik kizlarin erken cokmelerine neden oluyordur.hani okuldaki her guzel kizin birileriyle birlikte olmasi gibi hikayeler varya.umarim bunu papa duymaz.yeni bir "ciftlesmeyin" fetvasiyla karsi karsiya kalabiliriz.
  8 -4 ... cultman
 10. 10.
  ardından servis şoförü ile kaçmak ve üç ay sonra ayrılıp evine dönmek kadar kötü birşey olmasa gerek.
  6 -1 ... antisosyal