bugün

muhtemelen ilkokul terk olup, evine en yakın internet kafeyi mesken tutmuştur.

tabiki yazacaklar, lise okumadan üniversite kazanan biri varsa bu yargılarınız da haklısınızdır. ayrıca insanın en aktif olduğu döneminde bu tür aşağılamalarla gururlarını kırmamak gerekir. işi gücü olmayıp, hala babasından aldığı 5-10 lirayla, lark içip, çayı arkadaşına ısmarlatan cahil cühelanın, bu tarz konuşmalarla egolarını tatmin etmesi yakışık alabilecek bir durum değil.

not: liseyi 2005 yılında bitirmiş bulunmaktayım.
üniversitedir. gittiği ortamlarda liselilerin nargileyle resim çekinmesi, bağırarak gülmesi ve etraftaki kızlara yarrak var gibi bakmasından ötürü, aslında incisözlükte ki muhabbeti kalitesizleştirmelerinden ötürü bu böyledir.

liseliye liseli derim amk ne diyim?
tanım : aralarında bir çok mühendis öğretmen ve benzeri eğitim seviyesi yüksek insanları barındırır.

(bkz: bir liseli gördüm sanki)
ergenliğin daha çok ortaokula özgü olduğunu bilmeyen kişidir. zira tüm ergenlik belirtileri o lanet dönemde başlar.
eğitim durumu doktora bile olabilir, sorun zeka seviyesindedir.
lise terk olabilir.liseliyle hala okuduğu için dalga geçmektir çabası.
isteyen istediğini diyebilir dediğim durumdur. zira ne ergen kötü birşeydir ne de liseli olmak. kaldı ki,
(bkz: bu memlekette göte göt denir)
ortaokulun sonlarında başlayan ergenlik dönemi, kimlik çatışması olarak lise dönemine kadar uzadığını göz önünde bulundurursak gayet normal bir söylemdir. ergen bir aşağılama yöntemi değildir aslında tüm müminler bilir ki; ergenlikten zıplayarak geçen bir insan yoktur. nitekim ergeni aşağılama, hakaret olarak algılayanın eğitim durumu nedir bu tartışılsın. evet.
o yollardan geçmeyen kişidir. ya da zamanında kendine yapılanı yapan kişinin eğitim durumudur. lise terk olabilir.
güncel Önemli Başlıklar