bugün

daha dünkü bokken sevgili gibi işleri yapmaya çalışan bebe.
ulan ekmek elden su gölden yaşıyorsun, hayat gailesi yok, bayramda çocuğuna ayakkabı alamayan baba varken sen gitmiş babandan aldığın parayla dondurma tatlı yediriyorsun o sevgiline.

bizim lisede de iki şerefi bozuk vardı. adlarını da sansürlü vereyim biri bat diğeri göz'dü anlayan anladı sınıfta öpüşmüşlükleri vardı utanmaz şerefsizler. böyle namussuzlar bile var işte allah uzak etsin şu orospu çocuklarını bizden.

hatta kız bekaretini falan soyunma odasında vermiş falan diyorlardı günahı boynuna. aman bekaret önemli değilde şöyle kevaşe ruhlu kızlardan çok korkoyorum sözlük beni bulurlarsa yapışırlarsa diye.

not: yaşım 19-20 arası bir şey sevgilim hiç olmad.ı 2. giride yazar kendini anlatmış diyen barzoyadır.
(bkz: sakin ol şampiyon)
muhtemelen kalbi de vardır bunun.

(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
okumadım ama "niye olmasın ki amk" denilen hadise.
(bkz: sen hala elizabeth)
herkesin geçtiği evreyi yaşayan kardeşimizdir.

hatalar yapacak, düşecek ama kalkacak kah gurur duyacak kah küçük düşecek bununla beraber denk geldiğinde cicisine yapıştırıp skorunu yapacak.
kimse anasından 33 yaşında çıkmıyor.
Ayrıca mazoşist ve amsalak da olabilirler.
(bkz: sözlükteki liseliler birleşin)

liseli olduğu halde sevgilisi olan çok kişi vardır ama sevişemiyoruz. hayır günlük 30 liraya her türlü mekan var ama rezil olmaktan korkuyorum. tabi üniversiteli abilerde dalganın kralı var. bizde su birikintisine batırılan parmağın yaydığı yuvarlak ovaller. of ya! liseli olmak gerçekten zor. babam hep geçiş evresi der, ne zaman benim tatlı su yılanı kobra olacak ya?

ilkokul 8' de evrim gördüydük, milyonlarca yıl sürüyomuş amk. babam bilinçsiz belli. hala evrimi, maymundan geldik sanıyor. püf!!
lisedeyken 24 yaşında ve kendi evi kendi işi olan bir kadınla beraber olduğumdan ve yaşadığımdan garip gelmeyen tiptir.
normal bir tiptir. banklarda öpüşürler, el ele tutuşurlar, erkek eve bırakır sarılırlar, sonra bizim tip kıza yemek yapar, kardeşinin fotoğraf albümünü göstermeye getirir, en sevdiği filmi izlemeye çağırır en sonunda sevişirler sonra erkek arkadaşlarıyla muhabbet ederken yediği naneler için pot kırmamaya çalışır en son en yakın arkadaşına dökülür. liesli tiptir işte.
(bkz: bizim zamanımızda yoktu böyle şeyler)
güncel Önemli Başlıklar