bugün

her gün önünüze çıkan, etrafı masumca kolaçan ettiğini sandığınız, cinsel problemler yaşamış, on beş yaşındaki liseli kızları bile cinsel obje sanan hiper seksomanyaklardır.
yaşlarının gerektirdiği gibi kendini ve çevresini tanımaya çalışan ergen kızları seks figürü gibi görmeyi sapkınlaştırmış tiplerdir.
12'lik kızlardan tahrik olan dallamalardan daha yeğdirler.
erkekliğinden şüphe etmeyen eşcinsel olmayan kişilerdir.
edit.başlıkta dallama kelimesi kullanılmış entry yazarının kendinsinden haberi yok sanırım. lakin mini etek giyen, hatta oturup kalkarken kilotu görünen, göbeği açık göğüs dekoltesiyle dolaşan ergenlik çağında olan kızları görüpte etkilenmeyen erkeğin erkekliğinden şüphe duyulur.
(bkz: fucker fukara)
tahrik oluyoruz, doğamızda var ne yapalım. fakat bu güne değin ne zinaya çağırdık, ne taciz ettik ne de dedikodusunu yaptık.
liselim şarkısın bağırtıra bağırttıra dinleyip ülkede en çok dinlenenler arasına getiren zihniyetle aynı zihniyet.

tüm liselileri aynı kefeye koymak yanlıştır hepsi masumdurda diyemeyiz hepsi seks manyağıdırda diyemeyiz ancak liselilerin yaptıklarının akılları baştan aldığı zamanlarda olmuştur.
bilgisayarını kontrol edecek olursanız google sayfasında dahi aramalara baktığınızda liseli kızlar, liseli etek altı v.s. gibi birçok bulguya rastlamanız muhtemel olan sapık tiplerdir.
genel anlamda dallama denilemeyecek dallamalardır, zira liseli kızlardan bahsediyoruz, yani ergenlik dönemine çoktan girmişler, şimdi ben sana bir liseli resmi gösteririm kafayı yersin.

mevzumuz o değil, dallama olarak kastedilen kişi ya da kişiler, tahrik olanlar değil, sapkınlık derecesinde şuurunu yitirmiş olanlardır ki, onlar zaten liseli, ilkokullu falan diye de ayırmazlar.

şimdi bu düşüncelerimizi şöyle destekleyelim, eğer liseli kızları çocuk yerine koyacak ve onlara şöyle bir bakanları da dallama olarak değerlendireceksek, bir kere daha düşünmemiz gerekir.

(bkz: liseli kız) - (bkz: yıldırım gürses)

ha bir de burhan çaçan abimiz bir şarkı söylerdi, hatırlar mısınız?

--spoiler--
liseliii vardı yaaa ah ooo liseliiii, kısacık etekliii dar elbiseliiii
--spoiler--

hah, işte bu şarkının klibinde bir liseli kız oynuyordu, bildin mi?

yani demem o ki, liseli ve dallama diye genellemeye gerek yok, insan aklı başında bir insansa zaten, kendisine neyin yakışıp neyin yakışmayacağını bilir, der ki ''lan ben eşşek kadar adamım, bu kız bana gelmez, yakışık almaz, ama az ilerde üniversiteliler var, ben oraya bir uğrayım hele....''
Kendi liseye giden kızına, yiğenine, kardeşine, akrabasına hayatı zindan eden, eteğin şöyle olsun böyle olsun diyen, fakat hergördüğü liseliye kaldıran itoğlu ittir.
dallama sıfatı sözlük formatı dışında, subjektif bir yakıştırma olsa da örneğin angus youngdır.