bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    liseli kızların hormonları ve sosyal kaygıları nedeniyle yaptığı tercihtir.
    1 ... jonycooker
  2. 2.
    liseli kizlarin salakca tercihlerinden biridir.
    hee evet bende boyleydim lisedeyken.
    cahillik. aptallik iste.
    degistim ama.
    -3 ... evetsahiden
  3. 3.
    kişilikleri tam oturmadığı için ve belki muhtemelen ilerde de hanzo erkeklere aşık olarak asla oturmadığını göreceğimiz tuhaf yapıları yüzündendir. bir de bu serseri ve arkadaşlarını okuldan çocuklarla kavga ettirmek gibi fahişelikler de yaparlar.
    ... budapest express
  4. 4.
    lisedeki bazı kızların bi yerleri kaşındığı için ve bunu giderebilmek için yaptıkları tercihtir.
    ... wojownik
  5. 5.
    çıktığı lavuk serseri olmasa bile onu serserim diye sevebilme potansiyeli vardır. vay senin amk, ergenlik zor bela.
    1 ... jarrus
  6. 6.
    kalıcı olmasından korkulan tercih.
    ... sicakboyoz
  7. 7.
    'Uff sanane yha' tarzında söylemleri olan kızlar'da görülen aşk tipidir. Genellikle işçi sınıf bilincinde olan bu tipler,bir süre sonra evlenerek tüketim toplumuna karışırlar,kompleksleriyle hiç yüzleşmediklerinden,konuşurken dikkatli olunması gereken tiplerdir.Egoları çok yüksektir, düğünlerde yaptığı çocuklarını salarlar,ve geleneksel sistem konuşmalar yaparlar,yani gelecekleri böyle olabilir.
    ... yuriorlov
  8. 8.
    piç olmasında serseri olsun, yine piç erkeklerden iyidir diyen kızdır.
    ... seraedda
  9. 9.
    orda burda aşktan bahseden, daha sonra serseri , zengin , piç veya artis olarak tabir ettiğimiz insanlara verme potansiyeli olan kızlarda görülür.
    ... beyazitliprens
  10. 10.
    Akılları anca lise 3 ve lise 4 gibi yerine gelir veya hiç gelmez .
    ... tranceenergy