1. 1.
    yazık, acınası haldir. anası, babası, abisi yok mudur bu gençlerin? senin çocuğun dünya meleği olsa

çevre maalesef bozuyor gençleri. bu görüntülerden sonra çocuğumu okula gönderip göndermeme

konusunda kararsız kalırdım.

https://youtu.be/AAjwMpufbtA
    4 -1 ... seruven44
  2. 2.
    --spoiler--
    Atatürk'ün ülkeyi emanet ettiği gençliğe bakın mahmut bey! Genç değil, adeta it sürüsü it sürüsü !
    --spoiler--
    4 ... cali gula
  3. 3.
    gençlik elden gideyahhhhhhh!
    2 ... seruven44
  4. 4.
    Lan bırakın eğlensin veletler. Zaten birkaç sene sonra üniversitedir, iş bulmaktır, sorumluluklardır anaları ağlayacak bir çoğunun. En iyi yılları.
    1 -2 ... borulce
  5. 5.
    Keşke beş yıl önce mezun olsaydım dedirten durum. Son aylarda heyet raporuyla uzaklaşacağım mekandır kendisi. Gerçekten akranlarımdan tiksiniyorum. Neyseki bitecek.Tamamen "popüler kültürün ve kapitalizmin hizmetinde olan tayfa"dan başka bir şey değil. Kitap okuyan insana zombiymiş gibi bakıp, marka eşya ve makyaj, sevgili yarıştırılan bir yer halini almıştır.(üzücü, gelecek nesil böyle olmamalıydı) Bunu gömmek amacıyla söylemiyorum. Okumak istemeyen okumamalı. Okumak amacıyla giden bile bozuluyor.
    3 ... karayavurmusbalina
  6. 6.
    aslında çok da abartılacak bir durum yok.

lisedeyken hepimiz biraz maldık, hepimiz utanılacak hareketler yaptık ama bizim şansımız o günlerde bunu kaydedecek ya da paylaşacak bir teknoloji yoktu elimizin altında.

-e zaman geçince de unutuldu tabi yapılanlar.

belki sosyal medyada ilgi görme tutkusu onları bizden biraz daha malca hareketler yapmaya itti ama hepsi bu kadar.

dünyanın sonu değil.
    1 -1 ... lucius vorenuss
  7. 7.
    lisedeki öğrencilerin her zamanki hali. bu kadar şikayet etmemizin nedeni ise akıllı telefonların çıkışı ve gelişimi onun üzerine de sosyal medya uygulamaları. bunların sonucunda da daha fazla ilgi merakı. yani daha önce yoktu şimdi çıktı denilecek bir durum değil bu.
    1 -2 ... dusler sokaginda gece vakti
  8. 8.
    ilk videodan sonra utançtan izleyemedim.
    ... marvolo riddle 3
  9. 9.
    şu görüntülerden sonra kızım olsa liseye göndermezdim. https://youtu.be/R53hX7zZjpk
    1 ... seruven44