1. 1.
  Burada çok fazla park etmeyin.. Geleceğinizin göz baka baka avuçlarınızdan kaymasına izin vermeyin.. Şu an Hayranı olduğunuz o karşı cins, ileride eğitimsiz bir insanı hayatına almak istemeyecek.. Toplumda saygın bir kişiliğiniz olsun istiyorsanız bir meslek edinmelisiniz.. Bunun için şimdi yavaşça o telefonu yere bırakın. Ve kendiniz için küçük, dünya için büyük bir adım atın...
  15 ... ucan terlik
 2. 2.
  iyi çalışın la benim gibi olmayın bende atı alan üsküdarı geçti..
  2 ... asosyal312
 3. 3.
  Eğitime çok önem verin. Tek hedeflediğiniz üniversite itü olsun. itü’de okuyup mezun olursanız bu ülkeden kurtulmanız çok kolay olur.
  5 -1 ... phileo sophia
 4. 4.
  Diploma notunuzu yüksek tutun.
  2 ... depozitolupetsise
 5. 5.
  adam olun.
  2 ... ragnaros
 6. 6.
  neyzen baba'ya kulak asin : zevkine payidar-i yoktur bu isin, sevisin gencler sevisin!
  3 -1 ... cali gula
 7. 7.
  Yabancı dil öğrenin. Ama iki cümle kurup biliyorum diye gezmeyin ortalıkta, hakkını vererek çalışın. sigaradan uzak durun. Şimdi size havalı gelse bile ilerde çok pişman olursunuz. Sanatla ve sporla ilgilenin. Kitap okuyun dememe gerek yok sanıyorum. Hadi bakalım mini mini birler, çalışkan ikiler. Kolay gelsin.
  4 ... romendiyojenyus
 8. 8.
  çok 31 çekerseniz pipiniz yamulur. tecrübeylen sabittir.
  1 -2 ... uzay muhtari
 9. 9.
  Erken yatsınlar. Adam olsunlar.
  2 ... cimbomlu yazar
 10. 10.
  Kızlarla iyi arkadaşlıklar kurun genşler. Böylelikle üniversitede kızlarla konuşmaya çekinen salaklardan olmazsınız çünkü antramanlısınız. Sonra eve çıkınca davet edip geyik yapacak kız bulamıyonuz.
  1 -1 ... baba kreyzi