1. 1.
  - en başta, söz konusu liselilerin cani gönülden bağlı oldukları vatan, bayrak, ırk gibi meseleler hakkında kesinlikle aykırı, zedeleyici, eleştirel bir giri yazmayınız, yoksa bahsi geçen liselilerin yeraltı teşkilatı olan "türk intikam tugayı" yakanıza yapışı verir maazallah.

  - liselimiz, sözlükte ırkına, atalarına, ceddine, dedesine övgüler düzerken yanlışlamaya ona ırkçılığın kötü ve anlamsız bir şey olduğunu anlatmaya çalışmayın, liseli ergenimiz tahammül sınırları zorlamaya değmez, bunlar tehlikeli şahıslar sonuçta, devlet adına bile çalışıyor olabilirler.

  - liselimiz mensup olduğunu düşündüğü ırka methiyeler düzerken bir yandan da karşı etnisite giydiriyor olabilir, siz de o yerip, lanetlediği, aşağıladığı etnik kimliğe mensup bir birey olabilirsiniz, fakat bu benim etnik kimliğime saygısızlık edip hakaretler yağdırıyor diye sakın olaki kendisine çıkışmayın, yine belirtmek gerekir ki bunlar "tehlikeli şahıslar" sonuçta. *

  - engin bilgi dağarcığı, tarih, siyaset, uluslararası ilişkiler, askeri ve strateji dehasına hasıl bu liselilerimiz karşısında sakın olaki bir entelektüel fikir çatışmasına gireyim diye aklınızdan geçirmeyiniz, o engin entelektüelite karşısında oracıkta rezil olur, yerin dibine girer, gözyaşlarna boğulursunuz.

  - adolf hitler, nihal atsız, mussolini, gibi üç büyük liseli tanrısına kesinlikle hakaret etmeyin ki oracıkta ağzınız yüzünüz götünüze dönmesin.

  arkadaşlar özetle, bu cengaverlere karşı dikkatli olalım ve haddimizi bilelim.
  -1 ... habash