1. .
  başlık tam olarak "liselerde erkek öğrencilerin saç uzunluğuna getirilen kısıtlama kaldırılsın" dır. liselerde okuyan erkek öğrencilerimiz artık saç kestirme çilesi yaşamasınlar. yazık yav.
  -1 ... kflli
 2. .
  t.rrağıma kaldırılsın dediğim öneri. biz o kadar kahrını çektik, şimdi sıra ufaklarda. saç yüzünden biraz onlarda kavga etsin hocalarla..
  10 -2 ... nickerim
 3. .
  kaldırana ve destekleyene söveceğimiz kampanyadır zira senelerce saç olayı yüzünden çile ve eziyet çekmişizdir. biz yandık onlarda yansındır.

  (bkz: içine şeytan kaçan yazar)
  (bkz: carmadon)
  2 -1 ... carmadon
 4. .
  asla gerçekleşmeyecek olan istektir. ilginç olan şey; öğretmenler saçları uzun olan öğrencilerden hıncını çıkarmak suretiyle, makasla öğrencilerin saçlarını kesiyorlar. ayrıca bunu sadece uzun saçlı öğrencilere değil jöle sürmüş öğrencilere de yapıyorlar.
  birde değişik versiyonları var tabi;
  küpeni çıkar, saçını topla, makyajını sil v.s ... kendilerince haklı olabilirler ama öğrencileri rencide etmeye, saçlarını abuk sabuk kesmeye hakları yoktur.

  not: tüm öğretmenlere saygılar, sevgiler *
  1 -2 ... unique270
 5. .
  bu gerçek olursa üniversiteye başlayan her erkeğin saçını sorgulamadan uzatmaya başlaması sorunu ortadan kalkabilir.
  ... pelvis
 6. .
  aslında bi düşünülürse "kızların saçı uzun bizimki niye olamıyo" şeklinde bir düşünceye sevk edebilir, sonuna kadar haklı bir öneridir de. amma velakin benden geçmiştir, bananedir. * * *
  2 ... dark darkest darko
 7. .
  zerre kadar değer vermeyeceğim düşünce biçimi. lise bizden geçmiş, şimdiki mini mini birler düşünsün bu olayı.
  ... kisil
 8. .
  liseyi btirmiş kızları/erkekleri ilgilendirmeyen mevzuu. misal, bizim zamanımızda(!) oğlanların çoğu kabak kafalıydı. yoktu şöyle omuzlarından aşağı dökülen saçları, şampuan reklamlarındaki gibi. şimdi benim ne skime yarayacak bu kampanya mı ne zamazingoysa artık? sorarım yetkililere. daha evvel aklınız neredeydi?!
  1 ... sosyalpenguen
 9. .
  "çükümden aşağı" dediğim öneridir, kapmanyadır. liseyi 3 numara saçla geçirdiğim için hiç beni etkilememiş olan kısıtlamadır ki bundan sonra da devam etsindir etmesindir önemli değildir.
  ... euphrates
 10. .
  önce öğrenciyi insan yerine koymayan hayvan müdürler kaldırılsın, saç dert değil.
  1 ... paradigma