1. ?.
    geçen hafta, yakınımızdaki lisede bir çocuğun ölmesiyle sonuçlanan olayların sebebidir.

bu gidişatın nereye varacağını merak etmekteyim.

geçen hafta lise 2. sınıf öğrencisi bir çocuk okulun bahçesinde mafya kılıklı öğrenciler tarafından bıçaklanmıştır. bunlar okulun içinde nasıl bir korku salmışlar ki bir tane öğrenci bile çıkıp arkadaşlarına yardım edememiş ve çocuk oracıkta kan kaybından ölmüştür.

suçu bir kızı sevmekmiş...

yahu iki üç günlük bir hevesten öteye gitmeyecek bir olayı ölümcül bir vaziyete getirmenin ne manası var bilmiyorum? üstelik bu çocuklar bu kadar ağır şeyler yaşamak için daha küçükler. nasıl bu hale getirldiğini anlamıyorum.

esasen şu liseli kızlara dönüp bakıyorum da, hemşerim nerde rastlasam her birinn saçında fön, rengarenk boya, suratında bir karış makyaj, etekleri çekmişler taa göbeklerine kadar, baldır bacak...

lan okula mı gidiyorsunuz, düğüne sallanmaya mı gidiyorsunuz? kudurmuş musunuz yoksa bilemiyorum. çoğunun aklı fikri birileriyle çıkmak, gezmek, tozmak, eğlenmekte, birine kaş göz ederken, ötekini peşine takmakta, sonra gelsin kavga döğüş..

ben bu okul yönetimlerine akıl sır erdiremiyorum. bunlar nasıl okul yönetiyor, ya bunlar nasıl öğrenci? hiç görmüyorlar mı öğrencinin şu okula giriş çıkış halini.

ergenlik çağının en tehlikeli dönemi sayılan lise döneminde özellikle kız çocuklarının ebeveynlerine önemli sorumluluklar düşüyor.
    3 ... notre dame
  2. ?.
    (bkz: am uğruna dağ aşmak)
    1 -2 ... holdembuhayattan
  3. ?.
    (bkz: ne şehittir ne gazi am yoluna gitti bizim niyazi)
    1 -1 ... love s requiem
  4. ?.
    (bkz: allah belalarını versin)
    ... slumdog
  5. 0.
    iki karakter sınırına girip, kız ibaresini kullanamayan, uktemsi yazar şeysidir.

tanım : her liselinin vakti zamanında yaptığı, sonradan hatırlayarak güldüğü eylemdir.
    -1 ... kukumela
  6. 1.
    çekirdek , kola alıp duvardan izlenmesi zevkli , izlenmesi eğlenceli saçmalık. sakat bir durum olabilir evet . mallık nasıl olur görüyorsunuz bu şekilde.
    2 ... hayattan muaf
  7. 2.
    (bkz: hayatın en salak dönemi)
    ... masterboy
  8. 3.
    (bkz: kaçın ergenuslar geliyor)
    ... bluee