1. 1.
  türkiye'de bir kural varmışcasına , ''güzel olmayan ingilizce öğretmeni olamaz!''* mantığı çerçevesinde üniversite eğitimine alınmış taştır sözkonusu kişi. her lisede vardır. olmazsa olmaz, okulun demirbaşıdır. diyelim ki yok ; o zaman müdür bey hemen il milli eğitim müdürlüğüne durumu bildirir ve eksik , başka bir okuldaki taş fazlası ingilizce öğretmeni ile giderilir. bu kadının okula geliş amacı ingilizce falan öğretmek değil , erkek öğrenciler lise yıllarında boş durmasın , birisi üzerinde fanteziler kursun , hayvanlar gibi kessin birilerini , okul bitince de akılda kalacak hocalardan birisi olsun diye yollanmış bir ajandır, milli eğitim adına çalışır. bir gün mini etek giyer , erkek öğrencilerin yarısı kırılır.. ertesi gün giydiği o pantolon insanı çıldırtır.. eğildiğinde verdiği frikikler ise yüzyıllarca anlatılacak olan efsaneler haline gelir..erkeklerin gözdesi , kızların çekemediği şahsiyettir..severiz kendilerini.. * * * * *
  4 -2 ... aby
 2. 2.
  öss'de fotoğraflarına bakarak eğitim fakültelerine yerleştirlilen bağyan arkadaşların öğretmen olduklarında aldığı biblo halidir, istisnasızdır.
  1 ... scarface
 3. 3.
  yanlıs bır onermedır. zıra mezun oldugum lısedekı ıngılızce ogretmenı fevkalade gazulet ve kıllı bır kadındı. tas mas degıldı..
  1 -1 ... painkiller
 4. 4.
  ergenlik döneminde erkeklerin aklının nerede olduğunu gösteren cümle....
  ... alem
 5. 5.
  (bkz: ingilizce ogretmenleri guzel olur)
  3 ... arjen robben
 6. 6.
  eğer üniversitedeyseniz eğitim şarttır.***
  ... akrep
 7. 7.
  kısa boyluysa (bkz: çakıl taşı)
  2 ... tereyagliiskender
 8. 8.
  (bkz: daş yok mu daş)
  ... yesimimbenim
 9. 9.
  (bkz: sapıklık)
  -1 ... habis
 10. 10.
  taze ergenlerin ve cinselliği henüz tanıyanların genellikle genç ve güzel kızlarımızdan meydana gelen ingilizce öğretmenlerini tanımlayışlarıdır. hatırlıyorum da, taş olmak diri ve güzel anlamına geldiğinden normal karşılanabilecek bir şeydir. sapıklık falan değil.

  bir de anısal tarafı var. ortaokulda en sevdiğim ingilizce öğretmenim taş değildi ama güzeldi. hırslı bir kadındı. ondan sonra gelen ise artık 2 çocuk sahibi şirin bir teyzeydi. bir tane taş gelmişti ama, o da güzel değildi. arından lise geldi, taş ama estetik olarak değil de, ölçüt olarak güzel* bir ingilizce öğretmenimiz oldu. iyi bir insandı. adını unuttum ama. ne yazık.
  -1 ... bl