1. 1.
  türkiye'de bir kural varmışcasına , ''güzel olmayan ingilizce öğretmeni olamaz!''* mantığı çerçevesinde üniversite eğitimine alınmış taştır sözkonusu kişi. her lisede vardır. olmazsa olmaz, okulun demirbaşıdır. diyelim ki yok ; o zaman müdür bey hemen il milli eğitim müdürlüğüne durumu bildirir ve eksik , başka bir okuldaki taş fazlası ingilizce öğretmeni ile giderilir. bu kadının okula geliş amacı ingilizce falan öğretmek değil , erkek öğrenciler lise yıllarında boş durmasın , birisi üzerinde fanteziler kursun , hayvanlar gibi kessin birilerini , okul bitince de akılda kalacak hocalardan birisi olsun diye yollanmış bir ajandır, milli eğitim adına çalışır. bir gün mini etek giyer , erkek öğrencilerin yarısı kırılır.. ertesi gün giydiği o pantolon insanı çıldırtır.. eğildiğinde verdiği frikikler ise yüzyıllarca anlatılacak olan efsaneler haline gelir..erkeklerin gözdesi , kızların çekemediği şahsiyettir..severiz kendilerini.. * * * * *
  4 -2 ... aby
 2. 2.
  öss'de fotoğraflarına bakarak eğitim fakültelerine yerleştirlilen bağyan arkadaşların öğretmen olduklarında aldığı biblo halidir, istisnasızdır.
  1 ... scarface
 3. 3.
  yanlıs bır onermedır. zıra mezun oldugum lısedekı ıngılızce ogretmenı fevkalade gazulet ve kıllı bır kadındı. tas mas degıldı..
  1 -1 ... painkiller
 4. 4.
  ergenlik döneminde erkeklerin aklının nerede olduğunu gösteren cümle....
  ... alem
 5. 5.
  (bkz: ingilizce ogretmenleri guzel olur)
  3 ... arjen robben
 6. 6.
  eğer üniversitedeyseniz eğitim şarttır.***
  ... akrep
 7. 7.
  (bkz: aklini cinsellikle bozmus ergen basligi)
  2 -3 ... atipik
 8. 8.
  kısa boyluysa (bkz: çakıl taşı)
  2 ... tereyagliiskender
 9. 9.
  (bkz: daş yok mu daş)
  ... yesimimbenim
 10. 10.
  (bkz: sapıklık)
  -1 ... habis