bugün

her lise de bulunan kasar kizin suan ne yaptigi olayidir.
Ki yi niye ayırdın ?

Muhtemelen en iyi evliliği o yapmıştır.
2 yıllık sikko bir bölümde kaşarlığa devam ediyor.
5 yıl sonunda okul bitince iş bulamazsa (ki çok zor bulamaması) evlenir bir amsalakla.
en azından lisedeki, şu an gibi şeyleri yazmayı biliyordur.

size değil, öğretmenlerinize yazık.
anne oldu evet. tüm okulu elden geçirdi ama gitti şehir dışından bi yavsak buldu evlendi iki de çocuk doğurdu şimdi anneyim ay evliyim diye bizlere hava basıyor. yok yani o bile evlendi. o bile evlendi. o evlendi. evlendi.
en son biz kızlı erkekli florya ormanında top oynarken onu kendinden 7 yaş büyük bir oğlanla takılırken bırakmıştık . heralde çoluk çocuk sahibidir şu an.
Şuan hamile 6 aylık. instagram da kendinden 18 yaş buyuk kocasıyla fotolarını paylaşıp duruyor adamın yüzü beş karış fotolarda kız ise mutluluk sarhoşu.
ilginç ama tesettüre girmiş ,geçen gün gördüm. Tam dönmüş, ne diyim hayırlısı olsun
emlakçılık yapıyor.
E kınamadın asıl ortam onlarda benim tanıdıgım o kızda zengin bir işadamıyla evli 2 çocugu var yaşıyor.
Kuran okuyor amk .
birisi tesettüre girmiş evlenmiş. diğeri de tesettüre girmiş, takılıyor kafasına göre. bir diğer ise polis manita yapmış evlenecekler sanırım.
Lisede yüzüne bakmadıkları elemanlar kapı gibi kariyer yapınca onlarda mesaj atmaya başlıyor sonra siktiri yeyince torbacılarla takılmaya devam.
Sike sike öldürmüşler. Suç aleti hala aranıyor.
Eritmişlerdir kardeş. lise diyosun 11-12 sene geçmiş üzerinden.
Evlendi ve şuan 2 çocuğu var diyorum. Kocası açısından düşünüldüğünde olayları bildiğimizi var sayarsak birde, tiksinç ötesi bir durum..
Twitterda fenomen olmaya çalışıyor.