bugün

Derse geç kaldığımız için tuvalette saklandık 3 kişi.
Sonra mudur yardımcısı karı geldi tiktikladi bence burda değiller dedi tam gidicekti sonra birden kilitli olan kapıyı kırdı kapı üzerimize düştü.
1.50 boyundaki karı kapıyı kırdı sonra disiplin kuruluna çıktık işte.

En çılgını bu değildi ama en ilginciydi bence.
Okulun mescidinde arkadaşım namaz kılarken sigara içiyordum camın önünde mescidide bir tane odayı ikiye bölüp yapmışlar aradaki duvar camın mermerine kadar ses duydum biri geliyor diye diğer tarafa geçip sigara içmeye devam ettim hoca da hiç fark etmedi sağolsun ara ara boşluktan kafamı uzatıp arkadaşımla gülüşüyorduk Allah günah yazmasın bu da böyle bir anımdır.
Matematik öğretmenimle yatmam.
Edebiyat hocamız yanımızdan geçerken "ulan ne karılar var be diye bağırmıştım" sonra oradaki nöbetçi hoca koşarak geldi ve evet o benim eşim dedi. Benim kıpkırmızı olduğumu görünce şaka lan şaka harbiden güzel karı demişti.
ilçeden merkeze gitmek için arkadaşlarla otostop cekmistik. Sonra da avmde bir güzel gezmistik.
10 kişi bir arkadaşı 1-2-3 diye havaya atmıştık Ve düşerken tutmamıştık.
Sonuç; kolu kırıldı.

He bir de bi kavgaya evdeki duvarda asılı olan samuray kılıcını götürmüştüm.
Bir erkek olarak kız lisesinde okudum 400 kız 10 erkek, bence tartışmayı kapatıp olayı fazla büyütmeyelim. zira daha bir çok anım var okula dair.
müdür yardımcısı bizi kovalarken okuldan kaçmak.
doğruluk cesaret oynarken sınıftan bi erkeği öpmüştüm. xD
Sosyoloji dersi sınav sorularını çaldım. A ve B grubu cevaplarını ayırıp kopya çekerken yakalandım.
Okuldan kaçmıştım. Lan bizim okul inekti. En büyük faaliyetimiz de arka bahçeden kaçmaktı.

O yüzden liseye dair çok anım yoktur.
Yılların matematik öğretmeni, yaşlı gerikafalı, bağnaz, dindar naim beyin dersinde boşalmıştım.

Açıkları çanta ve bir arkadaşımla kapattım. kübra ve ben hariç kimse bizzat bakmadığı sürece göremezdi. naimin ağarmış saçlarını seyrederken, kubranin yeni nemlendirilmiş eliyle, arka sirada sivazlaniyordum.

Bu kubrayi size bir ara detaylı anlatirim. Akıl almaz şeyler yaptık. Ergen fantazisi değil de Bir isyandı siktiğimin okuluna.

Edit: naimin akrabaları sözlükte yazıyor :/ gidin burdan amk.
+
Şimdi din kardeşlerim. Sokakta frenckiss takılan çifte laf eden comardan ne farkınız kaldı? Hani modernlik seksti, sevismekti? Sizin ben iki yüzlülüğünüzün de amk
sigara ile koridorda gezmek.
sevilmeyen hoca asansördeyken şalteri indirmek.
Müdürün odasına gece vakti girmemden mütevellid okuldan atılmışlığım var, hangisi daha çılgın (ve saçma) tartışmayalım bence. :D
Bu tipimle 2 tane kıza çıkma teklifi etmiştim..
Kız mescidinde üstümü değişmişliğim var. Var mı daha çılgını?