bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    lise bitip de serpildiklerinde yüzüne bakmayan erkeklerin utandığı kızlardır. hele bir de bu kızları reddeden erkekler var ki, boş zamanlarında madenlere gidip kafalarını vurmak suretiyle odun kömür çıkarıyorlarmış. şaka lan şaka, madenden odun çıkar mı? sadece kömür çıkarıyorlarmış.

en bilinen örnekleri;

(bkz: jessica alba) ki hatun lisede kimse bana bakmıyor diye ağlamış ya, inanabiliyor musun sözlük. içim cız etti be sözlük.

(bkz: adriana lima) bu hanım kızımıza da lisede pek bakan olmamış.

temelde yatan sebep için:

(bkz: makyaj yapmayan kız)
    3 ... densenblood
  2. 2.
    sonradan serpilme ihtimali cok dusuk olan kizdir. lise1'de yuzune bakilmayan kiz desen anlardim da, 18 yasindan sonra serpilen kizi da gormedim be haci.
    1 -1 ... der meister
  3. 3.
    ke$fedilmeyi bekleyen kızdır.temizdir, saftır.
    ... tam7harf
  4. 4.
    (bkz: adriana lima)*
    ... blackhole
  5. 5.
    ileriye yatırım yapılması gereken kızdır ki çok güzel olacaktır.
    ... giordanobruno
  6. 6.
    bunun ezikliğini daima yaşayacak ve bu nedenle üniversitede erkeklere yönelik sapkın hareketler yapacak kızdır.
    1 ... yolyemez
  7. 7.
    örnekleri görünce demek benden başkaları da varmış diyerek haline bakıp sevinen kız (ki sonrasında üniversitede bir çok sevgilisi olmuştur).
    1 ... betahemolitikstreptekok
  8. 8.
    (bkz: merve boluğur)
    hala çirkin ama kızı süper pazarladılar.
    5 -2 ... mystory mystery
  9. 9.
    internette sadece kız olması sebebiyle bile kendisiyle ilgilenen onca erkekle beraber egosunu inanılmaz derecede tatmin edecek kızdır. şaka bir yana bunun bir sürü sebebi olabilir. uzun uzadıya yazmaya gerek yok ancak lisede yüzüne bakılmayan her kız "çirkin" değildir.
    8 ... arthas menethil
  10. 10.
    alt yapı varsa ilgilenilmelidir.ileride afet olacak kızdır.
    2 -1 ... surrealist
kapat