1. 1.
  kişi en yakın arkadaşları, ailesi ve ailesine yakın insanların çocuklarının durumundan etkilenerek (osman amcanın kızı sayısal seçti doktor oldu, meryem teyzenin oğlu sayısal seçti şimdi ayda 15 bin dolar kazanıyor.) geleceğini derinden etkileyen bir hata yapar.
  lisede öyle ya da böyle bir şekilde derslerden ortalama notlar alınır ve bir üniversiteye girilir.
  her şey burda başlar işte her vize & final dönemi kişi osman amcanın kızına,meryem teyzenin oğluna ve kendisine sayısız küfür eder.
  her sınav dönemi eğer sözel ya da eşit ağırlık seçseydi hayatının şimdi nasıl mutlu, güzel olacağını hayal eder.
  nereden mi biliyorum ?
  (bkz: o mal benim)
  3 ... 07 ucu olan var mi
 2. 2.
  daha lisede ağlanıyorsa durum daha vahim, allah'tan önümüzdeki dönem bölüm değiştirebiliyorum bir senelik sürünmemin ardından direk atıcam kapağı tm ye.
  oldum olası iğrenirim fizik ile kimyadan, anlamsız ya...
  banane abi x agırlıktaki cismin y yükseklikten düşme süresinden?
  banane birbirini piskopatçasına gözlemleyen arabalardan?
  banane aptal saptal gaz denklemlerinden?
  bir yıl boyunca toparlamaya çalıştım, baktım olmuyor saldım çayıra mevlam kayıra. sonuç sayısal dersler 1. hiç bir şey de olmadı, ortalamadan geçtim direk. iyi ki çalışmamışım oh be dünya varmış artık tm sayılırım.
  6 ... blue shadow
 3. 3.
  zorlamayla sayısal seçildiyse ve daha lisedeyken ağlamaya başlandıysa o bireyin işi bitmiştir.
  cenazesinin kalkmasında bir sakınca yoktur.
  ünversitede en az 7 sene okumaya mecburdur. ya da okulu bırakmaya.
  4 -1 ... letis
 4. 4.
  ağlanmayacak gibi değil ki. teknik bölümlerde okuyanlar için durum biraz daha vahimdir. meslek matematiği denen illet vardır ki akıllara zarar.
  ... hellnight
 5. 5.
  hayattan soğutuyor. hatta bazen kendinizi herhangi bir kıyma makinesinden geçirme isteği bile duyuyorsunuz. şayet daha yolun başındaysanız, tez zamanda bırakıp hayallerinizin peşinden gidin sevgi kelebekleri. en azından daha az ağlarsınız.
  3 ... latife yaptim yer misin
 6. 6.
  lisede de ağlatır, isteyerek seçilse bile. tek başına fizik ağlatmak için yeterlidir bence. ha tabi niyetim korkutmak değil ancak "hakkında hiçbir şey bilinmeyen şeyden korkulur; korkutan şey de ağlatır." tezi üzerinden gidip ağlamışlığım vardır.
  3 ... doskig
 7. 7.
  çalışmayı sevmeyen orta okulda hızlı okudığu için zeki diye geçinen bireylerin düştüğü gaflettir. mal gibi artistik diye sayısal seçilmemeli herkes yapamaz.
  1 -1 ... atesi olan var mi