1. 1.
  müdürümüz mehmet ata özer'in özellikle üşenmeden makamından çıkıp gelip bizzat yaptığı kontroldür.

  ama benim zamanımda hakikaten bir nizam vardı. jole-briyantin yasaktı, okul kazağından(veya hırka) başka üst giymek yasaktı. üst dediğim gömlek üzerine yani. sporcu öğrenciler hariç spor ayakkabı giymek yasaktı. olum o nasıl bir ayrımcılıktı ya bak aklıma geldi şimdi. kravat salık olmayacak, gömlek kolları kıvrık olmayacak.

  no: 14 yıl oldu liseyi bitireli.
  4 -1 ... aeneskral
 2. 2.
  Lise sonların "ulan son sene işte siktir olup gitcez bizi rahat bırakın yeaa" dediği kontroldür.
  1 ... unicorn pussy
 3. 3.
  bizim okulda daha çok okul hırkası ve kravatı kontrolü şeklinde gerçekleşen kontroldü. saç sakala çok takmazlardı. tabi hacı sakal kominik bıyık bırakırsan a rh + kan alıyorlardı.
  ... masklavi
 4. 4.
  Devam etmesi gereken bir uygulama.
  ... since1980
 5. 5.
  Devam etmesini istediğim uygulama. Ulan kravat taksınlar,

  Kravat bağlanmasını bilmeyen bir nesil yetişiyor. O kravatı kafamıza geçirirdik falan. Güzel şeylerdi.
  -1 ... n dakota
 6. 6.
  tek tipleştirme uygulaması. Yani insan bunlar. Emrindeki askerler mi zannediyorsun? Belki her şey serbest olsa çocuklar diğer çocuklara bakıp, giyimlerine saçlarına sakallarına dikkat edecekler. Öğrenilmiş bir şeyi kıramıyorlar ama. Kafa bir yerde takılıp kalmış. Halbuki öğrenci gençliğin baharındadır. Uğraşacağı o kadar çok şey vardır ki... Saçla sakalla mı uğraşsın? Hayret.
  1 -1 ... lesley mateas
 7. 7.
  olması gereken uygulamadır. üniforma-saç-sakal kontrolü önemlidir. öğrenciler arasındaki gelir dengesizliği ancak bu şekilde bir nebze olsun azaltılabilir.

  18 sene oldu liseyi bitireli.
  ... orta gerilim kablo
 8. 8.
  yıllarca en sevmediğim lise hatırasıdır. ancak bence de olması gereken bir uygulamaydı sonuçta orası bir okul ve bir düzen gerektiriyor.
  ... siyahcerceveliki
 9. 9.
  okul be burası askeriye mi sıkmayın öğrencileri ders verin yeter.
  -1 ... ruzhan
 10. 10.
  bayburt merkez'de büyük bir şefefle okul müdürlüğü yapmaktayım. bizim okulda da haftada en 2 kez saç sakal kontrolü yapılır. çocuklar bize kızıyor belki ama hepimiz kurallara uymak durumundayız.
  1 ... macta artik son dakikalar