bugün

her zaman o tipte bir öğrenci oldum. şimdi bunun meyvelerini yiyorum. ezikliktir diyenlere kafam girsin.
her zaman o tipte bir öğrenci oldum. şimdi bunun meyvelerini yiyorum. ezikliktir diyenlere kafam girsin.
bordo bereli erkek öğrencidir. bilir ki kurnazlığı en rahatça yapabilen insanlar şüphe çekmeyen öğrencilerdir. orta yaşlı kadın öğretmenlerin ilerde damat adayı olarak görmesinden midir nedir bilinmez, bunlarla çok samimi olurlar.
genellikle iyi bir iş sahibi olur. sonra fırlamalar, zibidiler sosyal medyada onu görür ve imrenir.
Kimseye zararı olmamış erkektir. Birçoğu adamın dibidir.
Bazıları özgüven problemi yaşada zamanla aşılabilir.
Sadece anılar gitmez insanın zihninden yıllar geçmiştir, değişmişsindir, şimdi çok güzel bir sevgilin vardır, ama lisedeki veya ortaokukdaki saçma sapan bazı anılar gelir yine kurşun misali beynini dağıtır. Yine de film gibi değişimini izlersin sevinirsin hâline. Lisede boş ve serseri olacağına adam olup çalışmış bir yerleri kazanmış, iyi bir gelecege adım atmış, tarzında büyük değişim yapmış, biraz serseri olmuş, gelişmiş büyüleyici bir adam olmuşsundur da kalbin yine o düzgün adamın kalbidir o değişmez, hatalar da yaparsın, serseriliğin dozunu da kaçırabilirsin ama kalbin yine o lisedeki adamın kalbi olduğu için eninde sonunda doğruyu buldurur sana.
hayatı boyunca kaybedecek erkektir.

yazık. kurallara uymak ya da uymamak değil, ezik olmak kastım.
Sevmediğim, birçok şey kaçırmış olduğunu bilmeyen, lisenin kendine bir şey katacağını sanan tiptir.
iş hayatında ekmeğini yiyecektir.
bendim o. tek faydasını sene sonunda kurula kaldığım ikmalde kanaat notu ile 3 olan bütünleme notumun 5 yapılarak geçmem olarak görmüştüm.
(bkz: entry ve nick uyumu)
sonradan pişman olmuş efendi erkektir. niye öyle yaptım diye sorar mezun olduktan tam 7 yıl sonra böyle bir başlık görünce.
lise boyunca hep yalnız kalacak erkektir.

bende böyleydim lise yıllarında. hoş mezun olalı 2 yıl oldu ama olsun. kiloluydum biraz, gözlüklü ve sivilceli. karizmatik duruşum yoktu, ama aklım vardı. kendime has bir duruşum vardı. tek anlaşabildiğim sınıfın en önce oturan inek kızlardı. onlarla da sadece dersler hakkında konuşurduk. çok ders çalışmazdım ama başarılıydım. diğer kızlara yaklaşırdım uzak dururlardı. küçümser davranırlardı. bir kere damarıma basmışlardı bir tanesine laf sokmuştum ben * sonra dayak yedim tabi. o zamana kadar sosyal biri değildim pek. kuzenlerim gezdirirse çıkardım dışarı. *

lise sonda staja başladım. orada gördüm hayatı diye bilirim. bir abla vardı sağolsun aldı beni oturdu konuştuk baya. kendime getirdi beni adeta. tabi kız arkadaşım olmamıştı hiç orasıda bir gerçek. acı bir kayıp değil bu. bence çok onurlu bir davranış. çünkü hayatın uçkurundan ibaret olmuyor. tek iyi olduğum bir konu vardı organizasyon. okulun bütün organizasyonları yapardım ama gitmezdim. bizim sınıftakiler hariç kimse bilmezdi benim yaptığımı. sınıftakiler söylese de inanmazlardı zaten. okul balosu düzenledim, mecbur gittim 1 saat kaldım eve geldim. alay konusu olmuştum. * sonra okul bitti. işe hayatına girdim. dışarıdan okuyorum. bir kıza aşık oldum ilk defa. konuşmaya gittim tersledi beni sağolsun. biraz oturup düşündüm ve değiştim. gözlükleri çıkartıp lens aldım. biraz kilo verdim. spor yaptım, vücut hatlarım belli oldu en azından. kıyafetlerime önem vermeye başladım. tek değiştirmediğim olay düşüncelerim oldu ve insanların önce fiziksel özelliklere geldiğini acı bir şekilde anladım. ben hayatımdan memnunum şuan. dışarıdan görenlerle konuşmaya başlayınca daha çok büyüleniyorlar. böyle erkekler hala varsa kasmayın kendinizi, siz böyle daha iyisiniz.
hiç hak etmediği halde hep kaybeden olarak kalacak erkektir.kızlar genelde bu efendi erkekleri değil piç erkekleri tercih ederler. adalet yok işte amk ta böyle işin.

not:liseli değilim.
yalnızlıktan ölecek erkektir. *
her nedense ezik olarak görülen erkektir.

gömleğini dışarı çıkartmaz(amk özel hayatta çıkartır ama okulda çıkartmaz işte), klasik ayakkabı giyer, saçlarını jölelemez ve dikmez,kurallara uyar,kızlarla laubali olmaz amk nedense kızlar gider serserilerle çıkar gidin amk nereye giderseniz gidin bir daha da gelmeyin.

not: bu entry yazarı liseden mezun olalı 5 seneden fazla olmuştur ama hiçbir şey değişmedi aynı boku üniversitede yaşadım.

not: aşk ya da meşk olaylarını sikime takmıyorum ama haksızlığa uğramak, iplenmemek beni çok kızdırmıştı liseden mezun olduğum sene bakın hala unutmamışım.

not: en çok güldüren de o kızlarla gezen, piç ve serserilerin bir sikim yer kazanamamasıydı.
güncel Önemli Başlıklar