1. 1.
    (bkz: bir atletizm dalı olarak öğretmen hoplatmak)
    13 -2 ... charliez
  2. 2.
    "lisede hiç öğretmen hoplatamamış sümsük öğrenci" gelir sozlukte masturbasyon yapar...
    12 ... haymatlos
  3. 3.
    tam bir sümsüktür.. sümsüğün açık ara farkla en önde gidenidir.. benim tanıdığım lisede okuyup öğretmen hoplatmamış kimse yoktur lakin.. olur mu öyle şey yav.. öğretmen hoplatmadan liseden mezun mu olunur a sümsük..

(bkz: öğretmen hoplatmak) *
    1 ... ufo goren masum koylu
  4. 4.
    (bkz: my first sex teacher)
    1 ... bir bucuk iskender yaninda light kola
  5. 5.
    (bkz: nesil farkı)
    ... y1git
  6. 6.
    (bkz: atma recep din kardeşiyiz)
    1 -1 ... aribra
  7. 7.
    şimdi geçenlerde sınıfta en arkada oturuyorum yine.baktım ingilizceci almancacı fransızcacı rusçacı.girdiler sınıfa.sınıfta boş hani.neyse geldiler bunlar.bir iki manalı hareketler.dedim başım ağrıyor.yok illa bırakmam dediler.iyi dedim bari boşa gitmesin.verdim coşkuyu sabaha kadar.saat 7 de beraber uyandık hepsiyle yerde uyumuş kalmşız.nithekim zaten hocalar da öğrettiği dilin kültürüne ait yabancı hocalardı. beynelmilel oldu biraz yani.e çalışmışken uluslararası çalışacaksın.oha yoksa siz 1 öğretmenle mi yetiniyorsunuz.vay sümsükler , ne büyük sümsüklük. ne hemde türkmü. bi siktir git çay koy.

hiçbir başlık için kullanmayacağıma kendi kendime söz vemiştim ama *
    (bkz: yok artık lebron james)
    *
    3 ... catali gozuken tesisatci
  8. 8.
    belki asil arkadaşından öğrendiği hoplatma tekniklerini erkekler tuvaletinde sınıf arkadaşına uygulayan öğrencidir. kıskandığı asil arkadaşından intikamını da böyle almayı tercih ediyordur. * *

editjivet:

öğretmen hoplatma hareketine karşı; (bkz: sümküre sümküre becermek)
    1 ... morjivet
  9. 9.
    (bkz: ba$lık sıçmak)
    3 ... spitneybears
  10. 10.
    (bkz: lisede öğretmenlerin hoplatmadığı sümsük öğrenci)
    3 ... avalon