1. 1.
    Bana göre, hayatımın en vurucu ve unutulmayacak olan 4 senesiydi.
    ve bir o kadar da verimsiz geçen 4 sene.
    5 -3 ... rabb in nefesi
  2. 2.
    angarya, zaman kaybı.
    2 -1 ... ilgisiz ve sorumsuz insan
  3. 3.
    Hayatın en güzel ve özel zamanıymış meğer, farkedemedik.
    Paran olmaz, istediğin her şeyi de yapamazsın ama duyguların en yoğun ve güzel olduğu zamanlar.

Keşke geri dönebilsem o zamanlara özellikle de lise 2'ye..
    7 -3 ... rosadolujoee
  4. 4.
    hatalar ile dolu olan senelerdir. ergenlik dönemini yaşayan kişi hata yapmaya çok meyillidir. hatalar insanlara bir şeyler öğretir geliştirir. o 4 senede çok şey öğrendim sayesinde olgunlaştım ve hayata daha doğru bir açıdan bakmaya başladım.
    2 ... this
  5. 5.
    Şişe çevirme, minyatür kale ile futbol maçı yapma, voleybol oynama ve rap müzik dinleyerek geçen 4 mutlu senedir. Tabi ders de çalışırdık biz.
    1 -1 ... meruem
  6. 6.
    ömrümün en eğlenceli seneleriydi. lise 3-4 sizi çok özledim keşke sizi yine yaşasam.
    1 -2 ... yerli ve milli
  7. 7.
    eğer 1 sene sınıfta kalmadıysanız hala oldukça genç olduğunuzu gösterir.

bu şahane bir şey, zamanın ne kadar hızlı geçtiğine inanamayacaksınız. ıvır zıvıra takılmayın, bundan sonraki hayatınızı verimli geçirmek en büyük hedefiniz olsun.

lise 4 sene mi olmuş, vay be..
    2 ... intensivecare
  8. 8.
    (bkz: şiddetli geçirimsizlik)
    2 ... onickihavari
  9. 9.
    Bomboş parça parça pişmanlıklarla dolu, hayatımın en büyük hatalarını yaparak geçirdiğim 4 senedir. Lise1de şehir dışına çıkmamla başladı, istanbulda anadolu lisesi bulamadığım için. 2 farklı şehirde toplam 3 okulda bitirdim liseyi. Hiçbirine tam adapte olamadım, lise1deki pansiyon dostluğu hariç dostluğum olmadı. Dersleri zaten hiç sormayın. Ama lisenin son günü herkes arkadaşlarıyla takılmaya gitti, ben de sene başında geldiğim okulun karşısına yalnız oturup yarım saat okulu izledim..

Sonrasına gelecek olursak bu sene ikinci kez mezuna kaldım lise 6'YI yaşıyorum şuan. Yine arkadaşım dostum yok. Fazlasıyla psikolojimi bozdu. Lise sana ne kazandırdı derseniz dert, keder ve hayat tecrübesi. 14 yaşında batak oynamayı, çamaşır yıkayıp ütü yapmayı, birkaç çakallık ve yalnız kalmayı öğrendim. O zaman da bankta tek başıma otururdum.

Ama şimdiki aklım olsaydı açık lisede okuyup en iyi üniversitelere giderdim. imkânı olan ortaokul sonlar veya lise 1-2'ler birkaç arkadaş birleşip okulu bıraksınlar bence. Tabi iyi bir gelecek istiyorlarsa.
    2 -1 ... ulkucuwolf
  10. 10.
    Benim için cehennem gibiydi.
    4 ... bir tirrek sevdim uzaklarda