bugün

Lisede karı Kocalık oynayan tiplerdir erkek kızı rehbere karicigim diye kaydeder kız da kocacigim diye.
Ne olacak evliyiz halen.Şaka şaka anlaşarak ayrıldık.
Evlendiler ama hep başka birileriyle.

(bkz: aralarında yüzük takmak)
Ne olacak bir kaç sene vurustular baska kisilerle evlendiler.
Sonra karilarina kocalarina askim sen ilksin masallari anlattilar.
Vala yarın nişanları var işte gideceğiz falan. (bkz: en güzel aşklar lisede başlar)
Mavi jeans yada colins’te kendilerine pantalon bakarken, “bu minik ayakkabıyı da çocuğumuza alırız aşkım” dedikleri ile kaldılar.
Gece gece girmeyin böyle mevzulara. Okul biter tıpkı hayaller gibi. Ama hayat devam eder Hayaller olmadan da.
Üniversitede başka ünilere gittiler. Uzak mesafe ilişkisini denediler ayrıldılar.
Şöyle oldu; devam ettik, evleniriz 4 5 seneye daha yolumuz var.
Bir kaçı herşeye rağmen evlendi. Belki 4 yıl üniversitenin bitmesini,askerliği iş bulup parayı bekledi ama evlendi. Kalanları gençlik kaçamağı. iyi hatırlanır.
çoğu liseden sonra bir daha görüşmedi.

bir de bunların tenefüste çocuklarına isim ayarlayanları vardı ahahshash.
Sanırım kimse bu çiftlerden biri değil, hepinizin bir arkadaşı..

Hadi hadi yemeyin şimdi bizi.
itiraf edin, dökülün. *

Şahsen ben ayrıldım. Detay mühim değil.
Daha sonra hayatımın kadını diyebileceğim biriyle tanıştım.

Mevcut durumu sorarsanız şuan da pek parlak değil, yalnızım dostlarım.. *
Biri de kardeşim olur, 10. Tanışma yıldönümlerine nikah tarihi aldılar.
Evlendiler 2 çocuk ve şu anda 2 torunları var.
Zaten kararı ortaokulda vermiştik, yasal değildi evlenmedik.
evlendiler, çocukları oldu, şimdi başkalarıyla evliler ve daha mutlular. benim gördüklerim hep bu minvalde.
benim aklıma gelen ilk çift evlendi. bu sevda uğruna kız okulu bırakmak zorunda kaldı. çünkü babası karşıydı. ama onlar aşklarına sahip çıkıp herkese inat evlendi. şimdi iki kızları var , gayet mutlular. ve başkaları da var evlenen. ayrılan da çok .normali bu değil mi . herkes ilk aşkıyla evlenemiyor sonuçta. ama lise aşkları güzeldir. masumdur en azından. bana gelince okul bitince biten aşklardandı sanırım. ya hayat şartları , ya da mücadeleyi göze alamamak ve nasip olmaması.
Kız defolu olduğuyla kalmış oğlan kızı yalayıp bi kenara atmış ve o yaşta kazandığı tecrübeyle daha iyi kızlar yalama şansını artırmıştır.
Lise 4'te tanışan bir arkadaşlarım var şuanda aynı üniversite aynı bölümü okuyorlar.ikiside şuan üniversite 2 geçen ortak hesap açıp istek atmışlar. Ama nedense ben pek ihtimal vermiyorum.
Kız evleneceğiz diyodu bana. Lafının eriymiş gitti evlendi lan. Sadece kocasının kim olacağını söylememiş. Edilgen yapılı cümle kötü biri moruk.
tipik bir kezban ve keko hareketi olarak elbette sözlerini tutmayıp ayrıldılar. muhtemelen 30 yaşına kadar da evlenmiyeceklerdir.
kız üniversitesiyi kazanamadi
görücü usulü evlendi

erkekte üniversiteside baska bir kiz buldu onla takılıyor..

ne olacaktı .
evleneceğiz demedim eğlenecegiz dedim.
3 çocuk mutlu bir yuva kurulduğuna tanıklık ettim.
Dipnot: 2011 lise mevzunu idiler. Şimdiler ise la case de papel argümanı mübarekler.
güncel Önemli Başlıklar