bugün

öğretmen bayansa doğru yolda olan öğrencidir, erkekse yandı gülüm keten helva..
(bkz: 31 çekmek)
sırasının altına defter kitap çanta koymayan öğrencidir.
vardır bunlar, can sıkıntısından ne yapacağını bilememektendir.
yakalanması durumunda yaptığı eylem içinde patlayacak olan öğrencidir. genelde yakalanmazlar orası ayrı mevzu.

bizim dönemimizde bir eleman bu tarzda. bir sıra arkamda çıkarır malı osbire başlardı eleman. yanındaki bebenin kikirdemesinden anlardım eyleme başladığını. ibnemidir nedir çocuk, bizim eleman ne zaman başlasa kikirdemeye başlardı. ilk başlarda komik gelirdi bana bu, gülerdim epeyce. ama sonradan sonradan daha komik olabilecek bir durum geldi aklıma. bunu yaparken hocaya yakalanması.

eh haliyle kalkıpta "hocam bu bebe arkamda mala asılıyo" denmez. beklemek zorundaydım, sürekli bekledim, bir hafta bir ay bir dönem bir sene bekledim. olmadı, yakalanmadı hıyar. çok gıcık olmuştum.

lise bittikten yıllar sonra yanında oturan ve kikirdeyen elemanın ibne olduğunu öğrendiğimde çok sevinmiştim.
rencide olmaması için öğretmenin bir şey demediği çocuktur. veli toplantısında ailesine izah edilir.
(bkz: en arka sira)
(bkz: 31 cilerin tek adresi)
Sınıftaki o kadar kızın görmediği bir olaydır. Nasıl anlamazlar hayret ederim. yoksa...
(bkz: ohannesilanburger)
Ünlü bir belediye başkanının ünlü oğlunun ünlü bir kolejden atılmasına neden olduğu iddia edilen eylem.
teşhircilik duyguları kabarmış ergenlik kişisidir. mantığı neyse hala anlayamadım ama şunu söylemem lazım hakikaten iğrenç ötesi bir davranıştır, sapıklıktır, mide bulantısıdır.
iğrenç bir davranışı gerçekleştiren hayvandır kendisi. bu tipler büyüyünce spor salonlarında giyinirken sallaya sallaya gezinip başkalarına göstermeyi de kendilerine hak sayarlar.
lisedeki abazanlığının ne kadar üst safaya geldiğini gösteren, hocayı düşünerek tatmin olmayı hedefleyen öğrencidir
henüz evrimine 100 yıl daha vardır. *
lisede her karma sınıfta olan tiplerdir. yok şimdi bunu okuyup "aaa bizim sınıfta hiç yoktu bunlardan" diye düşünen hatun kişiler vardır diye söylüyorum...
en arka sıradan tahtaya fı$kırtmadığı sürece, kendi halinde zararsız bir tiptir.
'sahip olduğu özgüvenin yarısını bana verseler norman foster olurdum ulan' dedirten tiptir.

- aahhh ahhhh ....
+ serkan napıyosun olum? manyakmısın matematik dersindeyiz. dersi bırak sınıftayız, okuldayız..
- sus lan... aaahh sibel can, hülya avşar, oohhh seda sayan, ebru gündeş.. offff ayça, aslı... ahhh......
+ olum kendine gel hoca duyucak.. lan lannnn naaptın olum ohaaaa...
- ohhhhhh...... eheheheee

15 saniye sonra iki ön sırada oturan tuçe: hımm güzel bi koku geldi.. deniz suyu gibi..

olay esnasında matematik hocası: evladım gerizekalımısın sen toplama yapamıyosun daha. allah belanızı versin...
pantolonunun cebine delik açanları da vardır bunların. böghh iğrençsiniz lan.
(bkz: fantezi)
içeceğine uyku ilacı atılıp acilen psikiyatri kapalı katına teslim edilmesi gereken tiptir.