1. 1.
    öğretmen bayansa doğru yolda olan öğrencidir, erkekse yandı gülüm keten helva..
    2 -2 ... system error
  2. 2.
    (bkz: 31 çekmek)
    1 -1 ... aybars lebib
  3. 3.
    sırasının altına defter kitap çanta koymayan öğrencidir.
    ... frost
  4. 4.
    vardır bunlar, can sıkıntısından ne yapacağını bilememektendir.
    ... bienvenido
  5. 5.
    yakalanması durumunda yaptığı eylem içinde patlayacak olan öğrencidir. genelde yakalanmazlar orası ayrı mevzu.

bizim dönemimizde bir eleman bu tarzda. bir sıra arkamda çıkarır malı osbire başlardı eleman. yanındaki bebenin kikirdemesinden anlardım eyleme başladığını. ibnemidir nedir çocuk, bizim eleman ne zaman başlasa kikirdemeye başlardı. ilk başlarda komik gelirdi bana bu, gülerdim epeyce. ama sonradan sonradan daha komik olabilecek bir durum geldi aklıma. bunu yaparken hocaya yakalanması.

eh haliyle kalkıpta "hocam bu bebe arkamda mala asılıyo" denmez. beklemek zorundaydım, sürekli bekledim, bir hafta bir ay bir dönem bir sene bekledim. olmadı, yakalanmadı hıyar. çok gıcık olmuştum.

lise bittikten yıllar sonra yanında oturan ve kikirdeyen elemanın ibne olduğunu öğrendiğimde çok sevinmiştim.
    7 -2 ... msd
  6. 6.
    rencide olmaması için öğretmenin bir şey demediği çocuktur. veli toplantısında ailesine izah edilir.
    ... syme
  7. 7.
    (bkz: en arka sira)
    (bkz: 31 cilerin tek adresi)
    3 -1 ... bayram hoshtempo
  8. 8.
    kullanılan ele paralel olarak pantalon cebinde 'i$ görmeye yarayacak ölçüde' yırtık olan öğrenci modelidir.
    1 ... harvey jacobs
  9. 9.
    Sınıftaki o kadar kızın görmediği bir olaydır. Nasıl anlamazlar hayret ederim. yoksa...
    (bkz: ohannesilanburger)
    ... niddhog
  10. 10.
    Ünlü bir belediye başkanının ünlü oğlunun ünlü bir kolejden atılmasına neden olduğu iddia edilen eylem.
    2 ... pecos kid