bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    4+4+4 ile özürsüz devamsızlığın 10 güne inmesiyle, efsane ünvanı kazanmış olan nesildir.
    2 ... rotasi olmayan kaptan
  2. 2.
    Lisedeyken her sene çektiğimizdir.
    ... flat head
  3. 3.
    sınıf tekrarına maruz kalmadan 34 gün devamsızlık yapanları mevcut. millet çıkmış 19.5 günle övünüyor. olacak iş değil arkadaş ya.
    2 ... vosvosunu satan issiz
  4. 4.
    lisede yılda ortalama 60 gün devamsızlık yapan ve özrü mözrü de olmayan sadaeke'nin yanında olsa olsa kestane nesildir.

ekleme: kredili sisteme yetişemedim. yetişsem sınavdan sınava uğrardım okula. nitekim üniversitede öyle yaptım.
    1 ... sadaeke
  5. 5.
    sözlüğümüzü siken liselidirler. tamam biz de lise okuduk da bu kadar sıçmadık ortalığa. hem ne efsanesi amk hala 19,5 çular olarak okula başlamadınız. efsane olmanız 10 yılı bulur.

not: lisede en fazla 17 devamsızlık yaptım çalışkandım ben, matematikte en önde oturur felsefede en arkaya geçer kızların götünü izlerdim.
    1 ... ukraynali
  6. 6.
    96 gün devamsızlık yapanlardan daha fazla derse girmiş olan nesildir. Bir de o kadar devamsızlığa rağmen 19.5 gün görünmüşse tadından yenmez.
    ... anti illumination
  7. 7.
    Lisede yil sonlarinda yoklamayi aldirdiktan sonra sinif defterinide alip kacan bir nesildik biz. Yoksa o 19,5 gun bile yetmezdi.

10 gun ne la 10 gun ne? Bu liseliler hicmi sevgilisiyle sinemaya gitmek icin okulu kirmayacak? Hicmi hali sahaya gitmeyecek? Hicmi sigara almak icin duvarin ustunden atlarken dusup kolunu bacagini kirmayacak.
    ... giovanni troia
  8. 8.
    ay sonunda maaşını yetirmeye çalışan memur gibi hesap yapıp devamsızlığını tam 19,5'ta bırakmış nesildir.
    2 ... olaysiz dagilalim
  9. 9.
    korkudan son 1 ay okula en erken gelen nesil olmustur.
    ... madlen baba
  10. 10.
    11. nesillerin asla bilemeyeceği nesil. son gününe son dakikasına kadar devamsızlığın gözüne vurmuş nesildir. neydi o günler ya. ilk derse girer kaçardık yarım gün sayılsın diye.
    -olum ödevi yaptın mi?
    -ne ödevi olum yarım sayılsın diye girdim az sonra kaçacam.
    -ben de mi kaçsam lan?!?!
    1 ... 690756