bugün

Özlemle anıyorum.
Çabuk Okulu değil de ortamını özlüyorumcular gelmeden.
bir insan evladının en şerefsiz olduğu dönem.
özlenen dönemdir. keşke hiç bitmesedir.özellikle meslek de okuduysan dolu dolu yaşamışsındır.
herkes lise arkadaşlığı başkadır, üniversite arkadaşlığı çıkara dayalıdır vs. bir tutturmuş gidiyor papağan gibi amk. s*keyim liseyi afedersiniz. lise arkadaşlarımdan hiçbiriyle görüşmüyorum şu an, şeytan görsün yüzlerini. birbirlerine iltifat etmek için analarına söven hayvan sürüsüydü anasını satayım. neyiyle görüşeyim lan ben bu sığırların? hayatımda kardeşim dostum diyip her dar anımda yanımda olan en güzel arkadaşlarım hep üniversite arkadaşlarımdı. yaşım 30 halen görüşüyorum üniversitedeki kardeşlerimle.
giderken isyan ettiren, her sabah bezdiren bir an önce bitme hayalleri kurduğun okulunun ilerleyen süreçte keşke her gün gitseydim dedigin yere dönüşmesi. ilkokul, ortaokul, üniversite falan hepsinin keyfi ayrı ama lisenin tadını bir daha asla yakalamayacak olmak insanı üzen detayların başından geliyor. lise biteli yaklaşık 6 sene olacak ama tadı hala dün gibi aklımda. lise arkadaşlarının bir çoğuyla görüşsek bile. o lise de olgunlaştığın geçen yıllar bir daha geri gelmeyecek. kardeşlerimize tavsiyeler... lisenin tadını çıkarın.
berbat bir yer. evet.
Başta küfür edilip her gün kaçılan yer olmasına rağmen son zamanlarda keşke bitmeseydi dedirten yerdir.
Sözlüğün ortalama eğitim seviyesi.
En deli zamanım. Hele birde yatılı idi aman aman yurtta makara okulda makara.
her kizin ilgi icin gotunu verdigi egitim kurumu. guzel zamanlardi.
Zaten pek arkadaşım yoktu mezun oldum olalı biriyle bile görüşmedim. Herkez özlemle anar ama benim için bir hapishaneden pek farkı yoktu. Ancak yine de o günlerin tadı başkaydı.
En boktan yılların yaşandığı bir okuldur.
Korona belası olmasa şimdi 9.sınıftım.
tadını çıkarmak lazım.

bir an önce büyüme sevdasına insanlar en güzel yıllarını kaçırıyorlar.
insanımsı canlılarla dolu ortamdı. Bir daha görmek istemiyorum.
fransızcadan gelmektedir.
T: gencecik insanların hayatından 4 sene çalan zaten var olan bilgiyi de yok eden yerine kendi dayatmalarını uygulayanların biricik kurumudur.

Özleyenler ise bu dayatmacılara boyun eğen, kula kulluk yapmayı seven, budalalığı havalı olmak zanneden, kendini geliştirmeyen kalitesiz insanlardır.
ilkokul ve üniversitede kötü anılarım var ama ne hikmetse lise yıllarımı hatırlamak hiç rahatsız etmiyor.
demek gayet iyi geçmiş.
ilginç geldi.
semtin etkisi olabilir.
şahane bir semtti. sürekli güneşli sürekli nezih.
8 saat anlamsız bir şekilde şimdi üniversitemde bile günlük max 3 saat ders işleniyor.
Hayatımın en güzel anlarını geçirdiğim dönem.
Bir defasında cama taş atmışlardı ve cam kırılmıştı.
Vay mk. Baya olaylı bir okulda okumuşsun kardeşim..
sorumluluk almadan geçirilen bir okul dönemi. ekmek elden su gölden.
başına "ki" getirilirse kilise olur.