bugün

özlemle hatırlanan zamanlar.
akıllı tahtadan müzik dinleyerek ve film dizi izleyerek geçti.
bir de kitap okuyup yazı yazarak.
hayatım boyunca unutamayacağım bir sürü anım var. benim için özeldir.
Yabancı dil öğretmenime asılıp, sınıfın ortasında fırça yediğim yıllardır.
Ve o ateşli anı tekrar hatırlayıp mastürbasyon yapmıştım banyoda.
Bir süre malzeme olmuştu bu bana. Ergenlik işte.
Burada anlatmıştım.
(bkz: #45212780)
Yaşandığı sırada sınıftakilerle kurulan iletişim ve sıcaklığın bir daha kolay kolay görülmediği yıllar. Geçmiş güzeldi.
Sözlükteki tek liseli ben degilmisim len oley.
her bir saniyesine kadar tiksindiğim yıllardır.
Yatılı okuduğum için anı çok .çok özlüyorum.
balon yıllardır, o zaman da keşke üniversiteye gitsek deniyordu.
anaokulunda okuldan kaçan biri olarak lisede hiç kaçmamış olsamda güzeldi hayat keyifliydi o zaman. sıfır dert.
özlenen müthiş yıllardır. o zamanlar ne güzeldi be ne derdimiz simit oynarken dayak yememekti.
evde hazırlanırken gayet beyefendi bir giyimle çıkıyordum, çıktıktan sonra kravatı cebime sıkıştırıp gömleğin yukarıdan 3 düğmesini açıp, kejonwarrior gibi lise koridorlarında dolaşırdım. hey gidi günler heey.
iyi de olsa kötü de olsa özlenen yıllardır. o yıllara geri dönsem çok şey değiştirirdim de ama maalesef geçmişte kaldı.
ergenlik dönemine tekabül eden dönemdir. insanın merak duygusunun en fazla olduğu hayatta ne istediğine dair sorularının cesurca ergen ben merkezciliğinin eşliğiyle en ama en korkusuz ve belki de aptal olunan dönemidir. bir 10 yıl sonra sorguladığımız her şeyin içerisinde bir korkak olarak buluruz kendimizi. konfor alanımızı terk etmemek için belki de. artık sistem insanıyızdır. bence belki de o dönem değil yetişkinlik dönemimiz hatalarla dolu. belki doğru yönlendirmelerle bu dönemde bocalayan insanlara küçük dokunuşlarla çok insanın hayatı değiştirilebilirdi.
Geri dönmek istiyor musun deseler asla evet demem.
Öğrenciliğin en keyifli olduğu yıllar.
Son zamanlarda çok özlediğim yıllardır. içinde bulunduğum yılların mutsuz geçmesi de buna neden olabilir. Bilemiyorum altan.
Ergen sevgiler büyütür.
okulda herkese lakap takardım ertesi gün bütün okul öyle hitap etmeye başlardı elemana. ha bi de okula birinci girip sonuncu ya da bi kaç üstüncü olarak bitirmişliğim var liseyi.
Cografya sinavim vardi aralik ayiydi sanki buz gibi hava
ben saat 5 te kalktim elektrikli sobanin yaninda okul saatine kadar calistim
cografyadan hic anlamama ragmen inandim basardim
sizde inanirsaniz
sizde basarirsiniz.
Özlüyorum ya.O samimiyetlik çok ayrıydı.Hala konuşuyorum bazılarıyla.Çok özeldi o günler.
hiç özlemediğim yıllardır.
bedavadan 3 ay tatil yapan hocalarımız vardı her gün sövüyorum onlara hala.

ve ıksırana,tıksırana kadar tatil yapıyorlar.
(bkz: 1998)
(bkz: 1999)
(bkz: 2000)
(bkz: 2001)
(bkz: 30 eylül 1998 galatasaray athletic bilbao maçı)
(bkz: apo krizi)
(bkz: uefa kupası)
(bkz: süper kupa)
(bkz: 3 nisan 2001 galatasaray real madrid maçı)
(bkz: eurobasket 1999)
(bkz: euro 2000)
(bkz: 30 mart 2000 efes pilsen asvel maçı)
(bkz: 20 nisan 2000)
budur.
Bir çok hatanın yapıldığı, geriye dönüp bakıldığında bol eğlenceli günleri de içinde barındırdığı öğrenim yılları.
Özlenendir. insan sonra anlıyor değerini.