1. 1.
  bayık bayık sevgi cümleleriyle, klişeleşmiş esprilerle dolu bir mide bulantısı sebebi. yazılara ve varsa fotoğraflara bakılıp "allahım o saçları öyle yapmama kim izin verdi" diye kahrolmak için idealdir.
  4 ... vakanuvis
 2. 2.
  (bkz: andaç)
  ... yolgezer
 3. 3.
  resimler gerçek sahiplerinden çok uzak olan kitabımsı matbaadan çıkma defter.
  1 ... b butterfly
 4. 4.
  Akşam Ticaret lisesinden mezun olanların sahip olamadığı hatıra.
  ... joe satriani
 5. 5.
  pahalı oldugu için yaptıramadıgımız yıllık.**
  1 ... kuzenix
 6. 6.
  kimi kandırdığı belli olmayan gereksiz basım ürünü. oraya methiye düzenlerin çoğuyla maksimum 5 ay sonra alaka tamamen kopar genelde. böyle durumlarda para verip aldığına acır insanoğlu.
  ... forever young
 7. 7.
  anıların tekrar tekrar canlanmasını sağlayan gerçekten değerli bir şey.
  o yıllığı alana kadar giren paranın haddi hesabı olmayabilr, amma velakin giren paradan duyulan hazdan dolayı mı yoksa eski günleri tekrar hatırlamaktan dolayı mı bilinmez o yıllık eline geçtikten sonra bi mutlu olur insan.yıllığı açmasa bile görmesi yeterlidir o güzel günleri hatırlamak için...
  (bkz: lise yılları) *
  1 ... fatisali
 8. 8.
  sayfadaki kelime sayısına göre paha biçilen kitabımsı... sınıf yıllık sorumlusunun daima başını ağrıtan hede... en ufak hatada onun başı ağrır... ayrıca her sene öğrenciler arasında zümrüt mü hayat mı diye tartışma çıkar...
  2 ... pandahayvani
 9. 9.
  okuldan hiç kimse yıllık almak istemiyor diye yıllık sorumlularının harıl harıl sponsor arayıp en sonunda final dergisi dershanelerinin kapak resminde fdd yazmak şartıyla bütün okula beleşe çıkardığı ve bedava oluşundanmıdır nedir dolabımın bir köşesinde el değmeden duran hatıralar birikimi.
  3 ... opps
 10. 10.
  lise yıllığı resmidir, klişe kalıplar vardır..
  "sana hayatın boyunca mutluluk, sağlık, huzur dilerim.." gibi.. bunları görmekten sıkıldık.

  onun için, lise gömleğini tercih ediyoruz, orası rahattır, güzeldir..
  küfürler havada uçuşur, imza yerine sigara basılır gömleğe, bütün piçlikleriniz yazılır oraya, bakınca hatırlar üzülürsünüz.. (bkz: mezuniyet gömleği)
  3 ... kadikoy de bir surrealist