bugün

Go to the cinema.
are you cola ?
Download camera.
-How are you?

-iyiyim sağol kardeşim.
are you sex?
Ay yu vi dey.
öğrenciye göre değişir.
şansen benim seviye sıfır. aynı okuldan mevzun olduğum herkes gibi.
bende by busla hocam.
-Öğretmen ağlayarak sınıfı terkeder.
Mada faka beybi. Yes yes kamo.
ingilizce Kursuna Gidiyorsa Sadece Hava Atmayı Bilir.
I go, you go, we go.
Hepimiz türkçe biliyorsak artistliğe lüzum yok.

(bkz: Çok güzel hareketler bunlar)
it is look like my shit. they are even not know elementary english.this not entirely fault of teacher.in addition to our shitty education system, there is no effort from students for learning english. actually, 80 per cent of the students is fuck.stupid fuck.
Liseyide bitirdim ama pek bir ilerleme olmadi 6. Sinif duzeyi devam.
görsel
yes and no.
öğrencinin istekliliği, okulun ve öğretmenlerin klasmanı ve bunları uyumu veya uyumsuzluğu doğrultusunda elementary'den upper intermediate'e kadar uzanır.
do you wanna hang out with me tonight?
Kişiden kişiye değişir. Şahsen benim diğer arkadaşlarıma oranla daha üst seviyede.
Zero beginner olarak üniversite hazırlığa başlarlar. ingilizce Eğitim sisteminde, materyallerin kümülatif ilerlememesi ve malesef öğretmenlerin eksik materyalle ders işlemesi ve motivasyonlarının düşük olması; ayrıca sınav odaklı sistem öğrenciye dili öğretemiyor, sevdirmiyor. Liseyi bitirdiğinde hala " I go, you go, she goes" repliğiyle seviyesini gösteriyor. Evet, sistem bu seviyenin sorumlusu.

Edit: hazırlıkta 1 sene içinde elementary seviyesinden upper-int seviyesine gelebilirler ve bu gelişme her bir 4 becerisinde olur.
Genellikle baslangicta olan seviyeyle aynidir. Ne yazikki ingilizcede ilerleme kaydedemiyoruz o kadar derse ragmen.
-Kardeş oraya ward atma.
-adam heal bastı ya.
-drop fortisevın.
-rush b.
-Abi backdoor yapalım.
-hello my friend.
hiçbir sikime yaramaz. sağlam bir üniversitenin hazırlığında 1 yıl geçirmek 8-10 yıldır ilk ve orta öğretimde gördüğünüz ingilizce eğitiminden daha çok şey katar size. ya da ortalama bir ingilizce kursu. ha dersiniz ki türkiye'de ne düzgün de bu da düzgün olsun. haklısınız.
ay em fiftin yirs old.
Are you fucking kidding me?
amateur sex yazılabilen seviyedir.