1. 1.
  Lise'den evvel isim veriyorum: 8. Sinif matematik dersimin hocasi bayram topcu. Beni hic dovmediniz ama her derse girisinizde keyfe keder o kadar cok ogrenci dovdunuz ki size deli sozu bile hafif kalir. Allah belani versin.

  Adini hatirlamadigim bir din hocasi. Senin zurriyetini sikeyim. Sen insanlara dini ve ahlaki ogretiyorum diye tenefuse cikmaya yeltenen bir ogrenciyi nasil yakasindan tutup siraya firlatirsin. Vicdani körelmis pezevenk.

  Geldik liseye. Rehberlik hocasi, ayni zamanda mudur yardimcisi badem biyikli bir hoca. Bir ogrenciyi sirf belinde d&g kemer var diye dayak manyagi yapmistin. Derslerde ogrencinin derdini anlayacagin yere cinli perili hikayeler anlatip genclerin aklini bulandiriyordun. Aldigin maasi zerre haketmiyorsun.

  Psikoloji hocasi bunyamin t. Sevgili hocam, siz bir lise ogretmenisiniz. Askeride albay degil. Gencleri disiplinize edeyim derken bransiniz olan psikolojiden sogutmak, hatta psikolojisini bozmak size yakismiyor. Bir ogrenciyi konuyu anlatamadigi icin kafasini yumrukladiginizi hic unutmayacagim. Normal bir ogrenci olsa neyse de kiz gibi naif bir ogrenci olan furkan bunu gercekten haketmemisti.
  4 -1 ... antisomurgeci
 2. 2.
  Ben söylemek istedim çok istedim ama devlet müsade etmedi.
  attılar vatan hainini gerçi ben o zaman da söylemiştim ama olsun.
  2 ... silkert
 3. 3.
  vereceğiniz eğitimi sikeyim.
  1 ... merzifon prensi
 4. 4.
  Sizin allah belanızı versin..
  ... pembeseker
 5. 5.
  bana tarihi sevdiren sayın veysel hocama buradan teşekkürlerimi iletiyorum. ayrıca dersini (analitik geometri) anlamadığım halde hocamla hiçbir sıkıntımın olmadığı aksine sürekli şakalaştığımız ve halen instagram'dan takip ettiğim erdinç hocam, sana da selamlar.
  2 ... masklavi
 6. 6.
  Arada bir okulun interneti kopuyordu ya hani, onu ben modeme girip kesiyordum.
  4 -4 ... pezevenk malik
 7. 7.
  Lan çoğunuzu hatırlamıyorum ha. Ne söyliyem ki size.
  2 ... uzay muhtari
 8. 8.
  Ulan matematikçi ulan matematikçi...

  Milletin öğretmenler gününü kutlarken bile senin hariç olduğunu belirtiyorum !
  2 -2 ... mavi huydur bizde
 9. 9.
  söylemek değil de sormak istediğim bir şey var;
  hocam her iki dönemin başında da sınav kağıtları için ücret topluyordunuz!? hani şu "fotokopi ücreti". kişi başı ücret 2 lira idi. fakat daha sonra farkettik ki bu amına kodumun okulunda fotokopi makinesi zaten var. o paralarla güzel tatiller yaptınız mı hocam ? saygılar, hürmetler...
  5 -1 ... enteresan hikayelerim var
 10. 10.
  Al, isim de veriyorum.
  Ayla hoca, o dersini hiç dinlemedim. Zaten yazım yanlışların çok, aksanın berbat, gramer desem, o da berbat. O sınava kendi bilgimle girip 90 ve üzeri alıyorum, hala çalış diyorsun. Çalışmıyorum, ben notumdan memnunum. insanların arkasından da atıp tutma. Ne var yani, geçen yılki ingilizce hocamız senden daha iyi ise?
  Not: Soyadını hatırlamadığım için yazmıyorum. ders programına da bakamam. Hadi eyvallah.
  2 -1 ... coldeki mecnun