1. 0.
    ara ara karşılaşılan, çoğunlukla hatırlanmayan fakat hep hatırlanmaya sebep arkadaşlardır.
    1 ... elissa
  2. 1.
    bir daha böylesine güzel böylesine sıcak dostluğu nerde bulacağım diye düşündüğüm insanlar.umarım hiç kopmayız.
    -1 ... tunalihilmi
  3. 2.
    alayı face adresim de ekli olan ama tek kelıme konusmadığım ve bu gece paylaşım ve iletilerinde aref ve sefa muhabbetine giren insanlar olduğunu gördüğümde üzüldüğüm kişilerdir.
    2 ... dogumgunu
  4. 3.
    üniversitede edinilen arkadaşların gölgesinde kalan arkadaşlardır.
    2 ... karinagrisi
  5. 4.
    geçen sene düzenlenen pilav gününde sarhoş ettiğim arkadaşlardır. adamlar lise bitince cemaate vermişler bünyeyi kolalarına 2 gram votka damlattım hepsi uçtu gitti. o değil müdür sikecek diye çok korktum lan. herif nasıl bir psikoloji oluşturduysa bende, hala tırsıyorum. hepsini geçtim o müdür niye ölmedi lan hala?
    7 ... wolverineyolverin
  6. 5.
    vazgeçilmeyen, vazgeçilmeyecek olanlardır.
    2 -1 ... meydanbenim
  7. 6.
    yerleri asla dolmayacak olan kardeşten öte insanlardır.
    1 -2 ... ykobo
  8. 7.
    bazılarının isimleri zor kalır hafızanda. siliktirler. bazıları da inatla hep baskındırlar. en önemli zamanların olduğunun farkına varmaksızın yaşadığın yıllar sonra değerini anladığın özlenesi kişiler.
    1 ... irem666
  9. 8.
    bazılarını görseniz selam bile vermezsiniz, ama bazıları ise her anında orda kalır, ne geçen o kadar yıl ne de o kadar olay eskitemez varlıklarını.
    ... ekmek arasi cikolata
  10. 9.
    (#10281644)
    ... beautifuldreamer