bugün

ara ara karşılaşılan, çoğunlukla hatırlanmayan fakat hep hatırlanmaya sebep arkadaşlardır.
bir daha böylesine güzel böylesine sıcak dostluğu nerde bulacağım diye düşündüğüm insanlar.umarım hiç kopmayız.
alayı face adresim de ekli olan ama tek kelıme konusmadığım ve bu gece paylaşım ve iletilerinde aref ve sefa muhabbetine giren insanlar olduğunu gördüğümde üzüldüğüm kişilerdir.
üniversitede edinilen arkadaşların gölgesinde kalan arkadaşlardır.
geçen sene düzenlenen pilav gününde sarhoş ettiğim arkadaşlardır. adamlar lise bitince cemaate vermişler bünyeyi kolalarına 2 gram votka damlattım hepsi uçtu gitti. o değil müdür sikecek diye çok korktum lan. herif nasıl bir psikoloji oluşturduysa bende, hala tırsıyorum. hepsini geçtim o müdür niye ölmedi lan hala?
vazgeçilmeyen, vazgeçilmeyecek olanlardır.
yerleri asla dolmayacak olan kardeşten öte insanlardır.
bazılarının isimleri zor kalır hafızanda. siliktirler. bazıları da inatla hep baskındırlar. en önemli zamanların olduğunun farkına varmaksızın yaşadığın yıllar sonra değerini anladığın özlenesi kişiler.
bazılarını görseniz selam bile vermezsiniz, ama bazıları ise her anında orda kalır, ne geçen o kadar yıl ne de o kadar olay eskitemez varlıklarını.
(#10281644)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.