1. 1.
    Hayata geçecek Yeni lise yönetmeliği maddesi.

Çocuk gelinlerin daha da çok artmasına sebep olacak uygulama.

Yazık.

http://www.kamudan.com/li...ilik-izni-cikti-2939.html
    17 -3 ... present tense
  2. 2.
    ümmetçi puştların körpe gelinler alabilmesi için devletin yapacağı düzenleme.

suudi arabistan şeyhülislamından ne farkınız var?

allah belanızı versin...
    (bkz: akp nin pedofili açılımı)

not: puşt sıfatı tüm ümmetçiler için değil, pedofil zaafiyet gösterenler için sarfedilmiştir.
    28 -8 ... protest sanayici
  3. 3.
    Liseliler yaşadınız; artık lisede okurken evlenebilir, çocuk doğurabilir, son sınıfta okula giderken kreşe bıraktığınız çocuğunuzla teneffüslerde oynayıp çıkışta eve birlikte gidebilirsiniz. (alıntı)
    35 -1 ... fink ployd
  4. 4.
    artık her şeyin alenen gerçekleşiyor olduğunun bir diğer kanıtıdır. araplardan daha arap oluyoruz. bir yandan kızların okumasını istiyoruz şeklinde reklam kampanyaları yapıp diğer taraftan böyle bir maddeyi uygulamak nasıl büyük bir riyakarlıktır, nasıl bu kadar aptal yerine konuluyoruz gerçekten anlamak imkansız hale geldi.
    11 -1 ... kurt baltasi
  5. 5.
    nasıl bir saçmalıktır bu ya?
    ders esnasında bir kızın ''doğuruyorum hocam'' dediğini düşünsenize bir...
    (bkz: allah ım bunları da mı görecektik)
    9 -1 ... melissachn
  6. 6.
    Yasayı çıkaranların zihniyetlerine göre 2 de çocuğu olması gerekir.
    7 ... jon snow
  7. 7.
    üniversite öğrencisi bara giremezken lise öğrencisi evlenip çoluk çocuğa karışabilir... türkiye'nin gelecekte ne kadar dandirik bi ülke olacağının ön izlemesini yapıyorum her sabah. alkol tüketme konusunda kendi başına karar alamayacak kadar iradesiz insanlar çocuk yetiştirebilsin sağlıklı toplum budur.
    22 -2 ... vivre sa vie
  8. 8.
    abazaların beklediği karardır o kadar adam nasıl duruyor hala anlamış değilim.
    6 ... 1 numara benim
  9. 9.
    pedofili severleri sevindirecektir. turistin orası burası göründü diye zırlayan insanlar buna ses çıkarmazlar.
    7 ... belle
  10. 10.
    kadınların yeniden evlere kapatılıp, rahatça "dindar" nesiller yetiştiştirmesini amaçlayan çalışma. Ayrıca öğrencilerin devamsızlık hakkı artırılıp, sınıf geçme kolaylaştırılacakmış. Eğitimli insan sayısını azaltıp, istediklerine daha da rahat ulaşabilme amacında olanlar mı var,ne?
    4 ... cloverthegreat