bugün

görsel

Diyarbakır'da okul çıkışı evine giden lise öğrencisi A..B.'yi takip edip bina içerisinde taciz ettiği iddia edilen F.B., kızın babası tarafından yakalandı. Karakola götürülen F.B'yi linç edilmekten polis kurtardı. Mahkeme 'dokunma' olmadığı gerekçesiyle F.B.'yi serbest bıraktı.

https://tr.sputniknews.co...-yok-dedi-1049806437.html
aynen dokunma dahi olsa ertesi gün adli kontrol şartıyla bilmem ne.. nefret ediyorum şu adli kontrol şartından.
o "mahkemenin" anasını, karısını, kızını, oğlunu, kendisini, kardeşlerini elini kolunu bağlayıp diz çöktüreceksin. gözlerini kapatmamalarını sağlayacak bir çözüm bulacaksın:

görsel

sonra gözlerinin önünden 35 cm yarrraklı çıplak adamlar geçireceksin. ama hiçbiri yarağa temas etmeyecek dokunma olmayacak. bu insanlar anca bundan anlar.
bu meselede şöyle bir şey var, teşhirciliği cinsel tacizden saymıyorlar.

madem cinsel tacizden yargılayamıyorsun o zaman bu şahsı teşhircilikten yargılaman gerekiyor.

o yüzden de bahsi geçen şahsın tck 225ten yargılanması gerekiyor.

bu adamın mutlaka bir ceza alması gerekiyor. ondan sonra da cezası olmayan suçlar, böyle tipleri suç işlemeye teşvik ediyor.
bir kişiye tecavüz ettikten sonra 56 yerinden bıçaklayıp öldürmediyseniz hapis yatmıyorsunuz zaten artık.
Adalet ve kalkınma partisinin adaleti bu. Kalkınma kısmında da dolar 9 Lira.
bu şerefsiz sözlüğe de cinsel organının fotoğrafını atıyordu...
diyarbakır onun cezasını kessin diye serbest bırakılmıştır. ayık olun biraz.
madem adalet ceza kesmiyorsa halk cezasını keser inşallah.
böyle durumlarda polisin çağırılmasını saçma buluyorum. tacizciler zaten salınıyor, taciz edip de yıllarca hapis yatan ben duymadım.

polis geliyor tacizciyi linçten kurtarıyor. tacizci için tamamen win win durumu.

alacan ortaya yer misin yemez misin ağzını burnunu patlatıcan, sonra da köpek boku gibi sokağın ortasına bırakıcan. napıcak sanki polise mi gidecek ben tacizciyim beni dövdüler diye.