1. 1.
    en yakın arkadaşlarımdan biri bu.

Lafa gelince, marjinal, minimalist, eğitimli bir kişi. Sade düğün istiyordu, hayatta abartmazdı.
    Geçen sene evlendi, düğünde erik dalı oynuyordu. Bir palyaço eksikti pistte. Onu da kendisi oynadı sağolsun.

Ben de bu iki yüzlülüğü anlamıyorum. Yok abi, hayatta yapmam abi, beni bozar abi diyen tipler ne şekillere giriyor.

Kadınların da bundan farkı yok. içlerindeki kezban çıkmayagörsün ortaya.

Edit: ne de çok kalitesiz ve varoş varmış sözlükte. Fularımı taktım ekşiye gidiyorum. Midem bulandı burda.
    4 -11 ... ferrari italia
  2. 2.
    Lisans mezunu olupta hanımıyla bir vals yapmayan damat da ne bileyim.
    16 -2 ... mrltln
  3. 3.
    Bekar, lütfen!
    Sen istemiyorum diye yalvarsan da o düğün yapılıyor. Yıllar boyu heavy metal dinlesen de o salondan mustafa ceceli ezgileri yükseliyor. Sırtından o kotları, deri ceketleri çıkartıp simli, pudra abiyeyi giydiriyorlar. Sen de diyorsun ki "battı balık yan gider anasını satayım, madem düştük suyundan da koyun." vee o an erik dalı çalmaya başlıyor. Başta biraz utanç duysan da sonra yeni figürler yaratmaya, resmen yardırmaya başlıyorsun. Düğünümde 7 kez çaldılar erik dalını. 7 kez. Doktora yapsan kaç yazar, kaynanalar bunu takar mı? Mahalleli ne der sonra? Sus ve oynamaya devam et. Yapacak bir şey yok.
    11 ... hocanim
  4. 4.
    Üniversite diploması olunca düğünlerde erik dalı oynama yasağı mi varmış?
    4 ... gurbetci adam
  5. 5.
    değil lisans doktora mezunu olsanda gelin hanımın ailesi istedikten sonra her şeyi oynayacaksın.
    -1 ... litghofgoder
  6. 6.
    (bkz: Eğitim cehaleti alır erik dalı baki kalır)
    -1 ... serdarsl06
  7. 7.
    neden oynamasın ki istediği kadar eğitim alsın o düğünü yapıyorsan oynarsın arkadaş.
    ... daimondblue
  8. 8.
    Benim düğünde 2 adet general, 1 tıp profesörü ve 1 üst düzey emekli bürokrat oynadı lisans mezunu nedir ki...
    1 -4 ... flat head
  9. 9.
    Aslında Limbo yapmalıydı.

https://youtu.be/FHOmCX9RoF4
    1 ... elisabethvogler
  10. 10.
    Kendi istediği için yaptıysa saygım sonsuz. Çünkü insanlar bir kalıba girip basit eğlenceler den mutluluklardan uzak olucaksa ben o kalıbın taa. Ama zorla yaptırdılarsada kişiliğine saygısızlık etmiştir.
    -1 ... imhoca46