1. 1.
  rocco siffredi ve lisa ann'i tanımayan yoktur. en az iki nesil onları izlemiş ve kendilerinden epey şey öğrenmiştir. Türkiye'ye gelmeleri konusunda durex'e teşekkür etmenin yanında buralarda neler yapacaklarını da merak ermiyor değiliz. Konuyu iyice ve ilgiyle takip edeceğiz bakalım.
  1 ... teodor
 2. 2.
  gerek lisa gerekse rocco sıradan yıldızlar değil. işlerine sanatlarını da katan oyuncular. zaten bu yüzden herkes için yerleri ayrı. Sıradan oyuncular olsalardı durex'in de ilgisini çekmezlerdi.
  1 ... dertliyim
 3. 3.
  hayırlara vesile olmasını dilediğimiz ziyarettir. bayram değil seyran değil. işin içinde durex'in parmağı varsa boşa gelmemişlerdir. Emekli de olsalar gençliğe bir şeyler katmaya devam ediyorlar. Sanatçılık budur.
  1 ... tarumarederim
 4. 4.
  Lisa gelsin tabi başımızın üstünde yeri var. Ama Rocco'ya ne gerek vardı şimdi? Durdduk yerde tribe sokmasın bizi ahahahah
  2 ... xaar
 5. 5.
  ikisi de alanında başarılı isimler. yedinci sanatın en büyük temsilcileri.
  1 -1 ... banaverinbana
 6. 6.
  lisa bizim mahalleden geçecekse yollarına güller dökmeye başlayalım şimdiden.
  1 ... zemzem kolasi
 7. 7.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2117355/+
  1 ... jimmy tudeski
 8. 8.
  Lisa hn. değerli 1 emekçi hanımefendidir. Sevgiler saygılar sunuyorum.
  1 ... mastor
 9. 9.
  bu haberle birlikte 13 ocak 2021 benim için ugurlu bir gündür. teşekkürler emeği geçenlere
  1 ... bakisficisi
 10. 10.
  yaşım 35 Rocco'nun da Lisa'nın'da gençliklerini bilirim. Bu kadar uzun süre aynı sette sevişip sonra birbirlerinin yüzüne nasıl bakıyorlar hiç anlamıyorum. Demekki profesyonellik böyle bir şey. Lan ben eksi kız arkadaşımla karşılaşmamak için yolumu değiştiriyorum her gün *
  ... iglovequotes