bugün

tipik bir götü kalkmışlılık örneğidir. messi'yle ronaldo'yu çok severdim, hani illa ki messi'ci ya da ronaldo'cu değilimdir, ikisi de eşitti benim gözümde ama şu dakikadan sonra ronaldo adamlığıyla ezer geçer messi'yi.

ronaldo, filistinli çocuklara milyon dolarlık yardımlar yapar, tam tamına 167 okula bağış yapar; messi ise kendisinin hayranı olan küçük bi çocuğun elini dahi sıkmaya tenezzül etmez.

https://vine.co/v/MIvZAYwMaaW
Video da Messinin çocuğu görmediği aşikar hatta devamı izlendiğinde videonun messinin başka çocuğun elini sıktığı görülmekte. Art niyet aranmamalı.
Not: ölümüne Ronaldo cuyum.
Xavi'nin alacağı versus.

Noluyo len burda?
Görmemiştir.

Görüpte öyle birşey yapacağını düşünmüyorum.

Not;ölümüne ronaldinho cuyum.
videoda messi'nin başka bir çocuğun elini sıktığı falan yoktur. gözlük takın da izleyin.

messi'nin çocuğun elini sıkmaması durumudur.
görmemiştir,abartmamak lazımdır

not: ölümüne sabri'ciyim
messi'nin önündeki çocuğu görmediğini iddia edenleri bizlere göstermiştir. vay amk. harbi ciddi misiniz lan siz?

not: ölümüne alex'ciyim.
Messi bu adam neyin nessi dedirtmiştir.

Not: tiger woods cuyum.
göt kadar boyuyla çocuğu nasıl görmüyor o da ayrı konu. messi dediğiniz adam 167cm.
Sanki benim elimi sıkmamış kadar üzmüştür şahsımı. Yazık la o çocuğa. Heyecana gel.

Görmüş veya görmemiş. Bence şu saatten sonra bulup getirmeliler o çocuğu messi'nin yanına.*
kasıt aranmaması gereken harekettir. çocuğu görmedi adam.

not : ölümüne sharapovacıyım.
adam çocuğu görmemiş lan işte. bok atıp tutmayın.

not: ölümüne zidancıyım. kafaya bayılırım.
görse sıkardı.
görmediğindendir.

olm adam tüm gününü o çocukla geçirmiş. bunu fazla yaymayalım. biliyorsunuz Ronaldo da Sabri'nin elini sıkmadı. sonra adam sabriyle tüm gününü falan geçirir. yazık lan daha genç.
güncel Önemli Başlıklar