1. 1.
    --spoiler--
    This video is unavailable
    The video you have requested is not available.

If you have recently uploaded this video, you may need to wait a few minutes for the video to process.
    Sorry about that.

--spoiler--

ingiliz olduğunu açıklamış sanırım.
    7 -2 ... koreantiger
  2. 2.
    polise taş attıysa ihtimal vereceğim olay. *
    6 -1 ... westy
  3. 3.
    ben gol atmam gol pası da vermem. golü de devlet atsın pası da devlet versin açıklaması ile anlaşılabilecek durum.
    6 -1 ... 386sx25
  4. 4.
    Gonlunde ki takimin diyarbakir spor oldugunu aciklamasiyla devam edecek hadise.

Edit: anladik diyarbakirlisinda kotu birsey demedik ki messi diyorum diyarbakir sporda diyorum. Kramponu sana girsin falan demiyorum dikkat ettiysen rahatla rahatla gevse.
    3 -2 ... simer simer
  5. 5.
    şizofren öngörüsüdür.
    -1 ... prachtvoll
  6. 6.
    (bkz: akabinde ve detayında) kandile saldırıların durdurulmasını isteyen kampanya başlattığını da açıklaması muhtemel durumdur ayrıca (bkz: bu bir) amcıklama geçirmiş beyin ürünüdür. (bkz: beyin amcıklaması)
    1 -1 ... torunusamil
  7. 7.
    http://galeri.uludagsozlu...%c3%a7%c4%b1klamas%c4%b1/
    1 -1 ... 60 yasindaki kelebek
  8. 8.
    (bkz: arjantin kürtleri)
    1 ... bleedingmoon
  9. 9.
    azerilerin sheakspeare'i "atası nahçıvandan gedip" , shevchenko'yu da "atası genceden gedip" diyerek dakka bir gol bir azeri yapması gibi bişey. bu coğrafyanın milletlerinde bu "bu adam türk, bu adamın dedesi aslında kürtmüş" hastalığı var vallah
    ... mada fakayasi
  10. 10.
    --spoiler--
    The video you have requested is not available.

If you have recently uploaded this video, you may need to wait a few minutes for the video to process.
    --spoiler--

bu durumda el clasico daki sözde kürdistan bayrağı nı stada sokan kişi messi olabilir.
    ... ukraynali