1. 1.
  forum sitelerinin üye toplamak için yaptığı bir oluşum.
  6 -1 ... turkerr
 2. 2.
  acilen bi programa ihtiyacın olur. google'dan arattırırsın. seçeneklere tıklamaya başladıkça sinir katsayında artmaya başlar. birbirinden hiç farkı olmayan bir sürü boktan forum sitesinin birinden aradığını bulursun. farenin tekeri ile aşağı inersin, bi de ne göresin "linkleri görebilmek için üye olmanız gerekiyor". vay babanın çanağına. kardeşim hangi birinize üye olalım? her program lazım olduğunda hıyarın birinin korsan vbulletin programı ile oluşturduğu foruma üye mi olmamız gerekiyor? üstelik onbinlerce forumdan kaçına üye olabiliriz ki? artık lanet edersin çabucak üye olursun, işin bitirdikten sonra "aufwiedersehen". bi daha o diyarlara da uğramazsın. sadece toplam üye sayısına katkıda bulunursun. forumun sahibi de "ulan ne kadar çok üyemiz var değil mi selami" diyerek ruhsal orgazmlara ulaşır.
  57 -2 ... teka
 3. 3.
  "bakıcı değil alıcıysanız buyrun" demenin bir diğer hali.
  12 -1 ... ben hep 17 yasindayim
 4. 4.
  sadece üye olmakla da bitmez bu, seri tıklamalar.
  daha sonra da, teşekkür etmeni isterler. (bazıları not yazın da der)
  teşekürünü edersin, fonda içinden geçen edepsiz küfürler eşliğinde. Daha sonra bir bakarsın ki link ölü.
  Afiyet olsun..
  10 ... seytanin fisildadiklari
 5. 5.
  çok istediğin bir dosyayı saatlerce ararsın, google birsürü sonuç çıkartır karşına birine girersin. oh aradığın programın kapağı karşındadır ve altında kırmızı büyük harflerle;

  linkleri gorebilmek icin uye olmaniz gerekiyor

  üye olursun, çok zorlayıcıdır, aktivasyon maili bekliyorsan bir de sinir katsayın avagadro sayısıyla çarpılmıştır, kaydını tamamlarsın, konuyu açarsın.

  gizli içeriği okuyabilmek için mesaj yazınız

  acele etmek istersin, "tşk + rep" yazarsın, uyarı ekranı gelir;

  "en az beş kelime yazın, tşk, tnx, saol, gibi kısa mesajlar yazmayın."

  güzelce söversin, müthiş destansı bir mesaj yazarsın o sinirin üzerine. herşey yolundadır, browserın yönlenmesini ve linklerin çıkmasını beklersin.. ve sonra linkler gelir.. rapidshare e yüklenmiş 80 e yakın link olduğunu görürsün, bir daha söversin.

  neymiş emeğe saygıymış, ne emeği lan sanki siz yüklediniz o dosyaları oraya, girip bi ecnebi sitesinden muhtemelen ne işe yaradığını bilmediğiniz onlarca programı koyuyorsunuz sitenize, bari koymayın kardeşim, google'ı çöplük yuvasına çevirmeyin, aradığımızı hemen bulalım.

  sonunda hayattan nefret edersin, emule yi keşfedersin ve hiçbir forum sitesine girmeyeceğine kendi kendine söz verirsin. emule zaten isteklerini karşılar, hem de fazlasıyla.
  11 ... slasher
 6. 6.
  (bkz: pornoyu seven üyeliğe katlanır)
  3 -3 ... hortlak
 7. 7.
  sitelerin üye toplamak için yaptıkları anlamsız şeydir. hele bir de indireceğiniz linkler ölmüşse insan kafayı yeme noktasına ulaşır ve monitöre ruhuna el fatiha demek zorunda kalır. bu ibare yüzünden 4654654654 küsur tane siteye üye olmak zorunda kalmışımdır. o zaman siz hesaplayın. *
  2 ... bonusssimo
 8. 8.
  üye olmak yetmez kimilerinde. bir de 10 adet mesaj yazmanı isterler. o ki of.. acilen çalıntı bi üyelik bulmak zorunda kalırsın şifresi 12345678 olan.
  4 ... nedir yani
 9. 9.
  linkleri gorebilmek icin uye olmaniz gerekiyor uyarısını aldıktan sonra, sırf o linki, resmi vs. görebilmek için üye olmak kaçınılmazdır.
  1 ... shdwgrl
 10. 10.
  Çoğu sitenin ne üyelik adı hatırlanır ne de şifresi. Ama onlar sizi hatırlar. Verdiğiniz maile durmadan adını dahi hatırlamadığınız forum sitelerinde mesajlar düşer durur.
  2 ... japon balikcisi