bugün

istisna olarak kalmasını dilediğim güruhtur.

onca sene karşımızda durmuş ve türk düşmanlığı güden bir ırkın takımını desteklemek ne kadar onurludur? aynı dertleri çekiyoruz, aynı şehit haberlerine ağlıyoruz, aynı kazanda kavruluyoruz... ama içimizdeki çekememezliğe mani olamıyoruz. türk'ün türk'ten başka dostu yoktur. bizde kendimize düşmanlık yaparsak sonumuz pek hayırlı olmaz sevgili tostlar.

ben bir sarı kanarya olarak, her avrupa maçında olduğu gibi cluj karşısında da ezeli rakibimizi destekleyeceğim. inşallah tribünde türkler'e hakaret edecek olan rumları destekleyen insanlar olmaz.

vesselam...
yoktur.galatasaray'lısı , beşiktaş'lısı , tarbzonspor'lusu , bursaspor'lusu türk olan herkes fenerbahçeli'dir.

not : galatasaray'lıyım.
türkiye'de fenerbahçeli olmayan taraftarların yapacağı eylem.

ülke puanını önemsemeden yapacaklardır. ve bu eylemi isteyen yapabilir.

demokratik bir ülkede yaşıyoruz. sözü getirmek istediğim nokta buydu. zaten galatasaraylı'nın fenerbahçe'yi tutmasını anlayamazdım.

bunu yapacak taraftar: taraftar gibi taraftar. seyirci sevmeyiz.
galatasaray, beşiktaş ve/veya trabzon taraftarlarından olması kuvvetle muhtemel olan tiptir.
(bkz: beyler iteleyin yunanlılara belli olmasın)
görsel
(bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar)
ülke futbolunun anasını siken, milli takımın bu halde olmasının en önemli sebebinin fenerbahçe camiası olduğunu bilen tiptir. sizin yüzünüzden futboldan iğrenir olduk amınakoyim. ülke puanıymış, sizden gelecek ülke puanı hiç gelmesin.
bu başlık altında da yazdığı " herkes türk fenerbahçeli ezeceğiz türk takımımıza başarılar dileriz " tarzı entrynin altına not olarak fenerbahçe nin ezeli rakibi olduğunu dile getiren onu desteklediğini söyleyip prim yapmaya çalışan insanlar var. Yok neymiş "galatasaraylıyım ama avrupa kupalarında fenerbahçe yi destekliyorum bak ne güzel yapıyorum en iyi benim şimdi artı oyları da alırım oh deme keyfime " gibi düşünceler barındırırlar , her avrupa kupası maçında aynı bok. Samimiyetsizsiniz arkadaşım , destek içerikli entry yazıp altına ezeli rakibi olduğunuzu belirtmeniz büyük bi samimiyetsizliğin ürünüdür. Sırf prim yapmak için fenerbahçe yi destekleyecegim demekte keza aynı şey , inanmıyorum lan size hiç inandırıcı gelmiyorsunuz kusura bakmayın. Artık elini ayağını çekmiş beşiktaş ın metin ali feyyaz döneminde fanatik olan amca bana inandırıcı geliyo fener i destekleyecegim diyerek , ya da galatasaray ın 3 3 lük manchester maçını tribünden izleyen insan bana inandırıcı geliyo , beraber fenerbahçe galatasaray maçı izleyip staddan birlikte kol kola çıkan insanlar bana daha inandırıcı geliyo. Bugün ben fanatik galatasaray beşiktaşlıyım deyip de yürekten fenerbahçe yi destekleyeceğini kimse söylemesin.

Not: etimesgut şekersporluyum
edit: hayır sergen yalçın değilim