1. 1.
    Lilit kim ve neden yavşayalım?
    5 -1 ... kavunlu dondurma
  2. 2.
    o da bana yavşıyor ;)

lan yoksa size de mi?
    3 -2 ... alfa laval
  3. 3.
    Evlenme teklifini reddettim.
    1 ... frekans
  4. 4.
    (bkz: o kim amk)

dedirtendir.

aklıma bir kemal Sunal filminde ''açılın, onunla evvela ben hesaplaşacağım'' diyen adama Kemal Sunal'ın tokatla yere devirip ''sen kimsin lan'' dediği sahne gelmiştir.

izleyenler hatırlar. *

edit: https://www.youtube.com/watch?v=o7oubqujA9A+ 46:50
    2 ... napesend
  5. 5.
    başıma bir şey gelmeyecekse (bkz: lilith kim amk) dediğimdir.

uzak kalmışız sözlükten, kim kimi öpüyor belli değil.
    4 ... cemkirella
  6. 6.
    herkes değildir.

lilith e herkesin yavşaması
    5 -3 ... mel mel bakan gibson
  7. 7.
    ayakları güzel ve bakımlı ise benim de dahil olabileceğim bir mevzu.
    1 -1 ... usualsuspects
  8. 8.
    Lilith nickini sol framede devamli görünce bir bakayım dedim. 2011 den beri Sözlükteyim şaşırmadım. Sözlüklerde her zaman belden aşağı yazarak dikkat çekmeye çalışan abazan kitlenin hitap ettiği kızlar vardır. Kızlar ilgi gördükçe daha da ilgi isterler. Abazanları nick altına gelir yazar. Numara isterler kız vermez. Sonra başlar ifşalar, hakaretler ve en son silik yemek.

Şurda defalarca dedik düzgün yazın diye. Hadi bakalım bu kızın da bir olayı patlar elbet.
    13 -3 ... hepbirsonbahar
  9. 9.
    adem babamızın mirasına bu kadar saygısızlık yapılması kıyamet alametidir. vahim bir durumdur.
    ... dinozorcobani
  10. 10.
    herkes tezgahını kurmuş "bir olayı olacak bir olayı olacak"
    medyum boku mu yediniz amk kötü haber tellalları?

ne olacak amk, libidolu entryler kasıyorum diye; pavyona mı düşeceğim, uyuşturucu krizlerinde mi gebereceğim, biriniz tarafından tecavüze mi uğrayacağim, içkime ilaç mı atacaklar, iflas mı edeceğim, kısır mı kalacağım, siz ne olsun isterdiniz?

lilith e herkesin yavşaması

ne olacak +18 lik sohbetlerim mi dökülecek çarşaf çarşaf? e solda yazdıklarım zaten öyleler? solda neysem o'yum. döküle de millet kaliteli orgazm yaşaya.

neyin derdindesiniz lan. zaten pms gerginliği var üzerimde harr!
    çekilebilirsiniz.
    esmerler, siz hariç canlarım.

edit: kimsenin de bana yavşadığı yok. ekseriyetle ben yavşıyorum esmer bulursam.
    12 -14 ... liliith