1. 1.
    amiyane tabirle, inanma seni zikecekler vs biceps.

sert ve diri bicepsler tokatlar. tibb memelerini oynatabilir, liliith oynatamaz, yağdır ondakiler, belki de desteklidir ne acı

tibb dürüsttür ne yaşarsa yazar, liliith anca meme edebiyatı yapar, profil kasar

tibb her zaman komik olmaya çalışmaz, yeri geldiğinde ne yazacağını bilir, liliith sadece boş yapar, amacı yarattığı boş profili yaşamaktır

son olarak liliith birine höff muhabbetin çok sıkıcı yazabilecek kadar kezbanken, tibb dilersen gülebileceğin, dilersen entelektüel bir sohbetin dibini bulabileceğin yazardır. yaşasın curl, kahrolsun yağlı kezbanlar.

tamam ben çok darlandım, yeter, hoççakalın.
    nası da kendimi satmışım amk
    çüş

hadi liliith koş, komik olman lazım
    meme meme meme meme
    daha çok meme yaz
    16 -10 ... t i b b
  2. 2.
    tibb sap olduğu halde diğeri kadar abaza değil.
    6 -4 ... kafam bir milyon
  3. 3.
    ikiside beyaz,
    dolgun etli,
    lakin tercihim östrojeni fazla olandan yana.
    +1
    1 ... promer
  4. 4.
    bir versus.
    lilith hanım bunu insan okuyacak yalnız.

meme kelimelerini belirgin yazsaydınız hiç olmazsa kolaylık olurdu.

tibb en azından memesini sözlüğe atıyor bakmak isteyenler bakıyor sonuçta.
    7 -8 ... antik sarapci
  5. 5.
    Sözlük sayesinde dizi izleyen ninelere döndüm. Bunlar da sevimli sevimli atışıyorlar. Bence bir çay içsinler dediğim ikili. benim memem senin memeni döver mevzularını da bırakın rica ediyorum. Belliki birbirine denk. Yüzde yüz uyum ilişkide çok önemli.
    9 ... ngark
  6. 6.
    Yiyin birbirinizi ete para vermeyin.
    7 -1 ... flat head
  7. 7.
    Dün akşam eve geldim, saat 7 gibi yatağıma uzandım. Laptopu kucağıma alıp sözlükte biraz oyalanıp uyuyayım dedim. Ama canım nasıl sıkkın. Çok gerginim. Kavgayı sevmem kavga bile ettim dün. Bari dedim entry gireyim sıkıntım geçsin. Peşpeşe entryler girmeye başladım. Gördüğüm başlığa entry yazıyorum. Bu da mesaj attı, üstüne alındı.ayıp olmasın diye cevap veriyorum. Ama anlamıyor. Hala gülme peşinde. Dedim abla sen ne diyon. Muhabbetin hiç sarmıyor tarzı bir şey deyince de benim şarteller attı. Benim elime düşenin burnundan getiririm. Arsız arsız yazar aklını alırım. Birkaç tane entry girdim, alay ettim, bu çıldırdı tabi. Önemsemiyorum diyor ama sabahın altısında paragraflar döşenmiş. Bak sana yemin ediyorum nası mesajlar geliyor tebrik dolu. Dedim noluyor amk. Baya Bi kin dolmuşlar bu yazara. Sen kendin yarattın bunu. Neymiş ben katkı sağlıyormuşum yazarak. Bi sana yalakalık yapmak var bir de senin o imajını rezil etmek var. Yok neymiş özel mesajlarında o varmış şu varmış. Bana ne amınakoyim. Ben sana sulanan o adamlardan değilim. Yani ben onlara benzemem. Ezilirsin. Hatta aslında baktım da seninle olan mesajlarımız evlere şenlik. Seni uyardım, yine uyarıyorum. Cümleleri devirip vicdan edebiyatı yapma hiç. Yarattığın profile bürünüyorsun, sonunda üzüleceksin. Hepiniz gidersiniz, hepiniz parlar sönersiniz ama buradayım daima. Ben gerçeğim senin gibiler sahte. Linçmiş oymuş buymuş dünya benim umrumda değil. O anı yaşarım ve biter. Canım ne isterse onu yazarım ben. Sen hep aynı profili kasarsın, bense canım kavga etmek ister, gergin olurum onu yaparım, gülmek isterim, gülerim. Anlayacağın ben samimiyim sen değilsin. Yürü git benim canımı sıkma. Daha çok erkekten mesaj al, daha çok eğlen, daha çok kendine olan saygını kaybet. Hayretle izliyoruz. Dışarıda da bu değilsin tahmin edebiliyorum, mutsuzsun. Ama burası boşluklarını doldurmaz. Sana Bi tavsiye olsun bu. Ben önemsedim ve yazdım, yazmak zorunda hissettim, bunu kabul ederim. Senin gibiler edemez. Siz çünkü daima komik ve gamsız olan cool insanlarsınız. Jihajajaja. Ben gidiyorum amk.
    22 -21 ... t i b b
  8. 8.
    memesi iyi olan kazansın.
    4 ... masklavi
  9. 9.
    birbirleri hakkındaki düşüncelerini zerre siklemediğimiz ikili.

özel mesaj denen hebeleyi kullansanız da, samimi olsanız ?

bırakın lan bu şovları.
    8 -3 ... lucien brusque
  10. 10.
    Biri bembeyaz teni ve memeleriyle bir çok sözlük erkeğinin rüyalarını süsleyen lilith diğeri kaslı vücudu olsun güzel entryleri olsun sözlük tarafından pek sevilen tibb kardeşimiz, bakın ben derim ki bu ikisini everelim, baş göz edelim, çoluk çocuğa karıştıralım.

E nolurduu ayşegül hanımm?
    14 -3 ... darked