1. 1.
    tibb sap olduğu halde diğeri kadar abaza değil.
    6 -4 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    ikiside beyaz,
    dolgun etli,
    lakin tercihim östrojeni fazla olandan yana.
    +1
    1 ... promer
  3. 3.
    bir versus.
    lilith hanım bunu insan okuyacak yalnız.

meme kelimelerini belirgin yazsaydınız hiç olmazsa kolaylık olurdu.

tibb en azından memesini sözlüğe atıyor bakmak isteyenler bakıyor sonuçta.
    7 -8 ... antik sarapci
  4. 4.
    Sözlük sayesinde dizi izleyen ninelere döndüm. Bunlar da sevimli sevimli atışıyorlar. Bence bir çay içsinler dediğim ikili. benim memem senin memeni döver mevzularını da bırakın rica ediyorum. Belliki birbirine denk. Yüzde yüz uyum ilişkide çok önemli.
    9 ... ngark
  5. 5.
    Yiyin birbirinizi ete para vermeyin.
    7 -1 ... flat head
  6. 6.
    memesi iyi olan kazansın.
    4 ... masklavi
  7. 7.
    Biri bembeyaz teni ve memeleriyle bir çok sözlük erkeğinin rüyalarını süsleyen lilith diğeri kaslı vücudu olsun güzel entryleri olsun sözlük tarafından pek sevilen tibb kardeşimiz, bakın ben derim ki bu ikisini everelim, baş göz edelim, çoluk çocuğa karıştıralım.

E nolurduu ayşegül hanımm?
    14 -3 ... darked
  8. 8.
    bence bi çay içsinler esra hanım.
    7 ... yasak merve
  9. 9.
    vs nin alacağı karşılaştırmadır. adet yerini bulsun diye şey ettim yoksa taraf değilim. taraf olsam tibb döver sanki onun üstüne basarım paramı.

sabah sabah boynumda fularım elimde püpom ve kahvemi içerken okuyayım dedim. gene dövüşüyor mu gençler yoksa "en çok bilgi içeren en faideli entryi ben yazarım lan" diye iddialaştılar mı. yoksa tibb kasları ( bicips mi ne denmiş neyse artık bicips) ile lilith i duvarlara vurdu da omuriliğini yerinden mi oynattı dedim mevzuyu yanlış anlayıp.

liliith vs t i b b

ama mevzu başka imiş. bana sıklık ile "uzun yazıyorsun lan kısalt biraz okuyamıyoz emuğnaa" derler ama arkadaş iki kardeşimde bayağı kalın ağaç gövdesi ebatlarında yazmışlar emek verip sağ olsunlar. neyse yakın zaman önce aramızdan ayrılan ( sözlükten ayrılan yani reelde allah gecinden versin ömrü uzun olsun ) nihat abimizin (bkz: hassas nihat) "sıkıntıları aşma" felsefesini unutmayın.
    11 -3 ... mel mel bakan gibson
  10. 10.
    insanlar şurayi nasil da ciddiye alip uzun uzun paragraflar yaziyorlar kendilerini korumak adina. kimden koruyorlarsa , kime neyi kanitlamaya calisiyorlarsa artik anlamak çok zor.
    asil problem ise uzun uzun okuyanlarda sanirim. varsa tabi.

tibb açik ara alir.
    2 -3 ... derisik asit