bugün

Buradaki hemen hemen bütün abazanlar sanırım kusar gibime geliyor. Abinin uğruna yazılan aşk şiirleri ve bestelerini düşündükçe her biri sanırım pencereden boşluğa bırakırlar kendilerini. Bir de Adanalı kıllı bir şey çıkmıyor mu işte cümbüşü o zaman görün.*
götümle gülerim ne olacak..

ah bir cff vakası daha patlasa keşke aaah ah..
Hiç bir şey değişmez nefes alıyor mu bakarım alıyorsa kayarım.
--spoiler--
-kan tutan kasap
+hesap sil.
-hesabınız silindi.
--spoiler--
Sözlük ikiye bölünür.

Hala lillinin peşinden koşanlar ve klavyenin başından küfredenler.
Komik olur.dusunsenize lilith cezaevinden entry giren azılı bir katilmis aslinda ve bizi uyutuyormus.
görsel
zır gay değilse kadındır.

benim diyen hetero troll, bunun kadar ilgi görmez uzun süre, açık verir bi yerde.
götümle gülerim ne olacak..

ah bir cff vakası daha patlasa keşke aaah ah..
Yaa ben biliyordum abi diyenler peydah olacaktir.
Ne guzel ergen ve abazan tayfa gururunu da alip sozlugu terk eder.
(bkz: olabilir mi öyle bir sey allahim lütfen olsun)
ibret olsun diye kendisine bir cift silikon meme taktirir gelene gecene elletirim. Gercek memeliler ne cekiyor anlasin vicdansiz!
lez çıkma ihtimalinide göz önünde bulundurmak gerek.
Lilitim yapmaz öyle şeyler. Biz onu memesi için sevdik onun da bizi hayal kırıklığına uğratacağını hiç sanmıyorum. Evet
Derdinizi sikim.
Lan herseyi biraktiniz
"lilith bi erkek çıksa da şu bizim sevmediklerimiz bi göt olsa, biz de mutlu olsak."
Bunun pesine mi düştünüz?
Zavallısınız lan. Vallahi billahi zavallısınız amk.

Lilith erkek çıksa nolur ben size söyliyim...
Hiç bir sikim olmaz! Kimsenin hayatını olumlu ya da olumsuz olarak zerre etkilemez.
http://www.youtube.com/watch?v=Q_OLg33wR5I
Bu sefer harbiden türkiye gündemine mi otururuz yoksa ismail onur ödülüne mi..! Layık görülür orasını bilemiyorum. Yanlız bazı uzuvlar havada uçuşup istanbul beyazıta kadar ulaşır. Orası bir gerçek.
barney moloztaş moduna girip miihhh miiiiihhh diye gülümsetecektir. zamanında yazdık defalarca dinlemedi kimse. yazar ile herhangi bir sorunum yok. neden olsun ayrıca. ancak diğer yazar arkadaşların hal ve hareketleri, geçmişteki olaylardan ders alınamamış olması sorunsalları da yok değil.
Bu saatten sonra çıkarıp masaya vursa da kimse inanmaz.
Sözlükte yas ilan edilecektir. Memeler de mi yalandı...
Artık kimseye memelerini 2 dakka tutturamaz.
Bakanlar kurulu kararıile uludağ sözlüğün kapanmasına
Kayyum atanmasına karar verilmiştir. .
Varoş sesiyle kadın olduğunu defalarca kanıtlamış biri oysa ki..
Liliith'in harun abi olduğunu bilmeyen kalmamıştır. Canlı Nude atmamasından anlarım.
Kendini sikiyordur bu.
Dolar 8 lira olacak. Faizler 2 katına çıkacak. Zall ,dolardan parayı vuracak. Zavallı yazarlar fakir yaşantısına devam edecek.