bugün

'Aşk bazıları için altı harflidir' sloganıyla çekilen futbol reklamları ardından ismet Badem ve Murat Murathanoğlu'nun oynadığı Beko Basketbol Ligi reklamlarıyla izleyiciyi güldüren nefis filmlere imza atmış yayıncı kuruluştur.

Reklam ajansını bilmiyorum ama gerek metin yazarlığı gerekse görsel anlamda oldukça iyi iş çıkardıkları aşikar.
edit: tashih yapıldı.
Maç esnasında ekranı yukarı kaydırarak bütün konsantrasyonu piç eden reklamlardır. Nereden bulduysanız şu ekran daraltma işini Allah sizi bildiği gibi yapsın.

Yemin ederim hiçbir şey anlamadım maçtan. Bir ekran kayar, bir yukarıdan reklam iner.

Reklam veren bütün firmaları not aldım. Hiçbirine beş kuruş para vermem. Lig tv ye reklam verecek firmalar bir kez daha düşünsün bence.
sarı kart çıkınca yayınlanan çaykur reklamı bunlardan biridir.
ulan nasıl ifrit oluyorum şu tek gerçek sarı çaykur reklamına.
Yemin ederim sırf bu yüzden maçtan soğudum. Bi de amele amele sloganlarla yazıyolar. iyice sinir. Iy üf.
Doymadiniz pezevenkler. Kacak mac yayını yapan siteler gibi surekli bir yerlerden reklam çıkması deli ediyor seyirciyi. Bakin UEFA, şl maçlarına 90 dk boyunca tertemiz görüntü, 0 reklam bu konuya artik el atılması lazim RTÜK tarafından. hem bir ton para öduyoruz mac izlemek için hemde sürekli reklam izliyoruz yeter artik.
lig tv yi kapatma sebebimdir. artık kullanılmaz.
misilleme için bir yöntem biliyorum. internetten izlemelik web lig tv alınır. sonra ekran paylaşımı yöntemiyle başkalarına izlettirilir. tabiki parasıyla.
ilk gördüğümde gerçekten dikkat çekiciydi, hatta komik geliyordu. ama artık boku çıktı. ''hakem kırmızı dyo'' onu gördüm benim için altta çıkan reklamların hiç bir sempatikliği kalmadı.
"en iyi sarı lipton label ..." maç stresiyle her seferinde sövmemi sağlayan reklamlardir.