1. 1.
  kadrosu şöyledir:

  kale: peter jehle, daniel steuble.

  defans: martin telser, michael stocklasa, daniel hasler, christof ritter, martin stocklasa, sandro maierhofer, marco ritzberger, yves oehri.

  orta saha: ronny büchel, franz burgmeier, martin büchel, wolfgang kieemr, roger beck, franz-josef vogt, fabio d'elia, christoph biedermann, michele polverino, stefan büchel.

  forvet: thomas beck, mario frick, benjamin fischer, daniel frick, raphael rohrer.
  1 -1 ... otep shamaya
 2. 2.
  20-30 yıl öncesinin ulusal milli takımımız gibidir. her gelenden bol gol yerler, az gollü yenilgi ve beraberlikler bile büyük başarıdır.
  1 ... asil en optimist pesimist
 3. 3.
  (bkz: kevgir)
  1 ... pepe le pew
 4. 4.
  teleffuzu lihtenşıtayn şeklindedir.
  ... kevin
 5. 5.
  futbolcularının yarı profesyonel olduğu milli takımdır. çoğu esnaf ya da başka işlerle uğraşmaktadır günlük hayatlarında.
  ... alone with everybody
 6. 6.
  san marino, andorra, lüxemburg ve faroe adaları gibi benzerlerine karşın diğerlerinden her nedense bir gömlek daha üstün gördüğüm takımdır. onlar kadar fark yemediklerinden midir, sempatimden midir kestiremesem de fena oynamıyor adamlar yahu. 3 yer 5 yer de 8-10 filan yemez bunlar.
  2 ... oxygene
 7. 7.
  Lihtenştayn Millî Futbol Takımı Lihtenştayn'ın uluslararası organizasyonlarda temsil eden futbol takımıdır. Teknik direktörü Reinald Welser'dir.
  ... ece kscg
 8. 8.
  kalecilerinden biri mersin idman yurdunda forma giyen cengiz biçerdir.Lichtenstein in futbola kazandırdığı büyük yeteneklerinden biridir.
  ... sanchooo
 9. 9.
  yedikleri goller ve farklar ile futbol tarihine geçmiş olan takımdır.
  ... zubde
 10. 10.
  iskeletini vaduztakımı oluşturmaktadır.
  1 ... adamin biri