bugün

Orada iki insan ölürken toplumun çoğunluğu bu duruma sessiz kalmıştı. Ama bayrak indiği vakit herkes bir ses çıkarmaya başladı. insana verilen değerin bu kadar düşmüş olması ne kadarda acı bir durum. Bayrak tamam önemli ama bayrağı var eden sürekli kılanda insandır. insana verilen değerin bayraktan daha fazla olması gerektiğini düşünüyorum en azından bu olayda.
başlığı değil entry'i tanımlamak gerekirse,

orada iki insan öldüğünde hiçkimse sessiz kalmadı. en azından kendi açımdan söylüyorum. mesela göbek attım 2 terörist daha gebertildiği için.
Bizde ölen iki kişi için tepkisiz kalmadik. Bi keyif sigarasi yakıp keyiflendik mesela.
uyuşturucu baronlarının itliğini yapan orospu çocuğu pkk leşlerine doğal olarak sessiz kalınmasıdır.

o bayrak ki nice yiğitler sancağını tuttu, ne zaferler gördü. orda indirilen bir bez parçası değil bir milletin tarihinin ayakalar altına alınmasıydı. buna sessiz kalan ancak alçak bir haindir.
bayrak dediğin seninki gibi bir göt bezi olsaydı simgesel bişey olsaydı dediklerin doğru.lakin o bayrağı sura dikebilmek için kaç yiğit öldü de bir bayrak için yere değdirmediler.nağmerde ezdirmediler al bayrağı.sırf o bayrak için can verilir can alınır.ama sizde nerde o vatan aşkı anlayışı sevgisi.ama suç sizde değil bizde kendi değerimizi kendimiz yitirdik.son olarak ;

bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır toprak uğrunda ölen varsa vatandır.

ama ben kime ne söylüyorum.ne ağıtlar ne acılar gördü o bayrak inmedi senin pis elin mi indirecek ? sen kim köpeksin ki türkün namusuna el uzatırsın.elinde güç olupta namusumuza el uzatan ite haddini bildirmeyen tüm güç sahiplerinin allah belasını versin.bayrak dindir dildir namustur bağımsızlıktır ama türkler için kandır kan.köpekler anlamaz.