1. 1.
  türkiyede var olan siyasi akım. bu akım liberalmişcesine davranıp saman altından diğer fikirleri susturur. hatta bunuda liberalizm özgürlük falan diye yapar. klasik liboşluktan ayırmak lazım bunu. ***
  2 ... ahengidar
 2. 2.
  (bkz: atmosferik yarrak metal)
  ... gene mi pilav
 3. 3.
  kemalist kişilik bozukluğunun ürünüdür.

  (bkz: faşistlerin faşizmden şikayetçi olması)
  1 -7 ... kitleleri ikna gucu olan gidik
 4. 4.
  Yobazların dini kendi tekelinde gördüğü, bazı aşırı kemalistler in Atatürk ü kendi tekelinde gördüğü gibi bu akımın mensupları da özgürlüğü ve insan haklarını kendi tekellerinde görürler,onlara göre sadece kendi görüşleri demokratiktir,kendileri dışındaki bütün görüşler faşisttir,gericidir,dombilidir,taocudur.
  Kemalist kişilik bozukluğu falan değil, darbelerle, kendilerini diktatör gibi gören siyasi parti liderleriyle, yaşanan saçma sapan siyasi çekişmelerle ve düşünmeyen,sorgulamayan, üretmeyen nesillerin oluşturduğu bir Türkiye gerçeği dir.
  ... kornisten kovulan perde ruleti
 5. 5.
  devrimciliği faşizmle itham eden kürtçü kuyrukçusu amerikan-ab beslemesi faşizm türü.
  -1 ... david addison
 6. 6.
  liberalizm ile faşizm i bir türlü anlayamamış insan bildirgesi.
  ... bir bucuk iskender yaninda light kola
 7. 7.
  (bkz: maskeli liberal faşistler)
  ... colasan okuyan fethullahci
 8. 8.
  (bkz: rasim ozan kütahyalı)
  -1 ... cany13
 9. 9.
  Faşist ne desen apışıp kalan kürdofil ve hümanist uzay danalarının her önüne gelene çemkirdiği faşist yaftasını liberalizm ile harmanlayıp ota boka söyleyip ortaya sıçmasıdır...

  (bkz: komünist faşist)

  Bu bile daha anlamlıdır lan.
  ... nukleerbasliklierkek
 10. 10.
  çok uluslu şirketlerin yarattığı, globalist, küresel ve dünyayı saran akımdır.

  milli olan her şeye karşı çıkarlar ve bu karşı çıkışlarında zoru kullanırlar. Şili de Allende nin pinochet tarafından indirilmesi ardından gelen özelleştirme dalgaları, iran da şahın indirilmesi ve ardından gelen islami rejimin özelleştirme dalgaları, güney ve orta afrika da uygulananların tümü, afganistan da, ırakta, bu gün sahneye konanlar; rusya da yapılan şov ve akabinde gelen özelleştirme dalgalarının tümü bu zihniyetin ürünüdür.

  istedikleri için memlekette bulunan kahpelerle iş birliği yaparak milli olan her şeyi global liberal ekonomiye katma maksadı içerisindedirler.

  en başarılı oldukları güney afrikayı incelediğinizde; beyaz adam ve onun mantalitesinin içini oyduğu afrika 1990 larda mandela ile kendi liderini sonunda başa getirdiğinde; ne bankası, ne madeni ne de finansal herhangi bir şeyi vardı elinde. sonuç hüsran oldu.

  türkiye gibi gelişmekte olan memleketleri kucağa oturtmak için 1980 leri tasarlayanlar, bu gün tasarladıkları günden intikam bahanesiyle kendi cillop yasalarını milletin götüne sokuşturmayı hedeflemektedir.

  tekrar etmekte fayda var; liberal faşizm, çok uluslu şirketlerin milli değerleri global ekonomiye katmak maksatlı uyguladıklarıdır.

  günümüzde ülkemizde insanları 3-4 senedir sürekli olarak "bir terör örgütü var" konularıyla hiç anlamadıkları "hukuki tartışmalara" sürükleyenler, onları kendilerini entel dantel hissederken memleketin bankasından tarlasından madeninden anasının örekesine kadar satmıştır.

  biz, hala daha liberal faşizmin bize gösterdiği dehşetengiz terör tablolarını izleye duralım; acaba 7 senedir global ekonomiye katılan 10 bin şirketimize daha neler katıldı?

  türk'ün elinden ekonomik gücünü alıp liberal faşistlere peşkeş çekenler, bop eşbaşkanları, novus ordo seclorum un itaatkar üyeleri; acaba bu gün nereleri sattı?

  memuriyette düzenlemeye gidemeyip, memurlarına "sözde" söz geçiremeyip milli kurumları bunun arkasına sığınarak "sözde" kar edecek hale getirten; *ayda 200 bin kar az, yılda 20 bin vergi alırız daha iyi gibi sapık ve sapkınca bir mantıkla devletin başında olduğu halde devletin kokuşmuşluğunun, rüşvetin önüne geçemeyerek bunu kalkan yapıp milli kurumları peşkeş çekenleri tanrısıdır liberal faşizm.

  köpeklerin havlaması, yavşakların şakşakçılığıyla güçlenir; ağzındaki salyaları milli değerlerini korumaya çalışanlara bir bir bulaştırır.
  ... kutsal ruh