bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    spartacus'u canlandıran iki aktörün karşılaştırması. kesinlikle andy ezip geçer bu vs de.

liam mcintyre vs andy whitfield
    4 -1 ... orjinaldeli
  2. 2.
    (bkz: üşüyoruz andy reis)
    6 ... besmele besmerello
  3. 3.
    ölünün arkasından konuşulmaz bir, liam mcintyre isterse ağzıyla kuş tutsa kimseye yaranamayacağı için herkes andy koyar diyeceğinden böyle bir karşılaştırma liam için zaten haksızlıktır iki.
    3 -1 ... thebalkanboy
  4. 4.
    castin illa yeni zelanda avustralya civarından yapılmasından dolayı olmuş karşılaştırma. oysa şu banshee'deki anthony starr olsaydı bu kadar tartışmada olmazdı.
    ... murattemur
  5. 5.
    adım gibi eminim ki andy bu rolde olmasaydı bile liamı yine beğenmezdim adam ne yakışıklı ne de iyi bir oyuncu karizma yok bir kere adamda.
    -1 ... kb24
  6. 6.
    kanımca pek de işe yaramayacak bir karşılaştırmadır, çünkü adamlar feci derecede benziyor.

ikiz rolünde birbirlerinin manitalara takılsalar da iyi olurmuş şimdi düşündüm de...
    1 ... caraskal
  7. 7.
    andy efsane oldu ama liam'da özellikle son sezon çok iyi iş çıkarmıştır.
    1 ... xerezz
  8. 8.
    (#18963033)
    kesinlikle doğru andy reis'te çok iyiydi fakat, liam gerçekten daha çok yakıştı.
    1 ... force un strong oldugu adam
  9. 9.
    liam belki ilk basta oynasaydi degisebilirdi ama sadece spartacus icin soylemiyorum, hangi dizide olursa olsun bir karakter degistiginde illa ki goze batar, illa ki insanlar ilk karakteri arar. andy ve liam in oyunculuklarini karsilastirdigimizda andy daha iyidir tabi ki ama liam daki asil oyuncu olmadigini bilme durumu da onun performansini etkiliyordur elbet.
    ... odesetit
  10. 10.
    Liam McIntyre, Spartacus rolünün hakkını gayet iyi vermiştir. Andy Whitfield'dan sonra orayı bu kadar iyi doldurabilecek çok fazla aktör olamazdı zaten. Kaldı ki zaten kötü oynamış olsa bu dizi Andy'nin ölümünden sonraki 2 sezon böyle fanatikçe izlenmeye devam etmezdi.
    1 ... haleos