bugün

insanları ötekileştirerek kendini bir halt sanan insanların lgbti'ye karşı içinde öfke,nefret,kin barındırmasıdır. sadece bununla da sınırlı kalmaz kimi zaman bu öfke saldırganlığa dönüşür ve hatta şiddete dönüşür. şu an bu başlığı açtığım için bile içinden bana gay,lezbiyen,ibne diyen insanlar var elbette. bu şahıslar hayvan haklarını destekleyen insanları da öküz sanıyorlar galiba.yazık.

içinizde nefret yerine bir parça anlayış,sevgi,saygı barındırırsanız dünyaya daha farklı gözlerle bakacaksınız. ilerde sizin çocuğunuzun da bir lgbti bireyi olmayacağının garanti yok. unutmayın bugün yaptığınız her şey yarın sizin çocuğunuzun da başına gelebilir. sokaklarda trans bireylerin parçalanmış ve dövülmekten kanlar içinde kalmış kıyafetleri değil, gök kuşağı renkleri dalgalansın.
edit: lgbti hakları insan haklarıdır. ben insan haklarına saygılı biri olarak burada da savunucuyum. bana heteroseksüel olduğum halde hakaret eden insanlar var, homoseksüellere yapılan ayrımcılığı siz düşünün. düpedüz terbiyesizliktir. ben bütün hakkı yenilen,ezilen,hor görülen insanların yanındayım çünkü bende bir insanım ama bazılarının insan olmadığı açıkça ortada. sözlüğe gelirken insanlığınızı çıkarıp bir köşeye atıyorsunuz galiba. sizin bedenleriniz değil aklınız çıplak...
duyarınızı da sizi de zikicem bir gün kodumun topları olayınız bir tercih meselesinden öte bozukluk lan kabul etmiyorsunuz ama doğaya bile aykırısınız siz hiç birbirini sıken horoz veya yarak tokuşturan boğa gördünüz mü uff yorulamam lan sizin için yiyin birbirinizi ete para vermeyin sikin birbirinizi göte para vermeyin ibnetorlar sizi.
lgbt haklarını savunan heterolara da homo gözüyle bakılan bir grup olmuştır ne yazıkki.
Walla yeminle sikişen dana-öküz-ve köpek gördüm .
Millet size vermiyor diye hakkımızı isteriz diye sokaklara dokuluyonuz ayip degil mi lan.
karşı cins gibi davranmak adı altında maymun gibi davrandıkları için olabilir. hiçbir erkek veya kadın böyle davranmıyor. cinsiyet tercihi diye kendilerini kandırırlar. kimsenin abisi ablası annesi babası davrandıkları gibi davranmıyor. onlarda kadın erkek.
(bkz: hayvanlarda eşcinsellik)
Anlamadığım nefrettir. insanların tercihlerini bunu belirtmesi ve özgürce yaşaması sizi neden bu kadar geriyor anlamıyorum.

Yolunuza bakın.
Bakmayın Burda ve normal hayatta eşcinsellerden nefret edildiğine olum bu insanlar taksimde 100 araçlık travesti sırasında bekleyen insanlar aynı zamanda...şimdi hafif parlak bir çocuk gelse yanlarını az birşey azgın anlarında hemen götürürler damacana siken insan bunlar ...homofobik olmayın herkes yaşamayı hak ediyor bir hukukçu olarak her zaman lgbt bireylerinin haklarını savunacağım Sadece onların değil bütün ezilmişlerin.
çoğunluğu müslüman olan bir ülkede eylem yaparken soyunmalari, sokak ortasında sevişmeleri yanlış geliyor insanlara. saygı bekliyorlar ama önce saygısızlığı kendileri yapıyorlar. sanırım bu yüzden.
Bir insanın cinsel tercihine saygı duyarım ama eğer benim saygı duyduğum insan tutup da göze soka soka dal daşak dolaşıp enteresan hareketler yapıyorsa ona saygı duymam kim olursa olsun.
kendi kendinizi ötekileştiriyosunuz. genetik bir bozukluğun var diye gel tepeme sıç afedersin. abuk subuk hareketler onur yürüyüşünde, böyle bi göt göt konuşmalar, işte bunları sevmiyorum. velev ki ibneyiz ne demek mesela olayın tüm ciddiyeti kayboldu gitti. ayrıca bunun onurla ne alakası var, varsa niye ibneyiz yazan pankart... neyse.
Lgbt denen boku destekleyen kim var ise siktirip gitsin amk çocukları evet sizden nefret ediyor ve sizi ötekileştiriyoruz. ananızda beni ötekileştiriyor.